Nesrovnalosti v ročním vyúčtování spotřeby tepla a vody lze snadno vysvětlit
Kolik jsme v loňském roce protopili a spotřebovali teplé a studené vody? Roční vyúčtování je často i jediným okamžikem v roce, kdy obdržíme informace o naší spotřebě. Co dalšího bychom měli vědět a jak získat informace o spotřebě častěji a mít je pod kontrolou?