O nás

Internetový portál Okolobytu.cz přináší komplexní informační servis pro vlastníky a obyvatele bytových domů. Veškerý obsah stránek je jejich návštěvníkům přístupný bezplatně, pouze využití některých funkcí (například automatické sledování uživatelem zvolených diskusí ve fóru) je možné až po registraci.

Na jednom prostoru si zde můžete vyměňovat zkušenosti prostřednictvím diskusního fóra, číst články zaměřené na nejrůznější témata týkající se správy bytového domu, vyhledávat kontakty na firmy a získávat informace o seminářích a dalších akcích, které pro vás mohou být zajímavé.

Na Okolobytu.cz si můžete objednat bezplatné zaslání tištěného čtvrtletníku Okolo bytu, ve kterém se za vás ptáme například odborníků na dotační programy, zjišťujeme, jak efektivně šetřit energií při provozu bytového domu a přinášíme zkušenosti z úspěšně dokončených rekonstrukcí.

Výběr těch nejzajímavějších článků a aktualit vám exkluzivně přinášíme v e-letteru Okolobytu.cz, k jehož bezplatnému odběru se můžete přihlásit.

Nejžádanější témata pro vás průběžně zpracováváme do podoby Co řešíme v SVJ – stručných elektronických publikací, které si můžete prolistovat online, nebo si je stáhnout ve formátu PDF do svého počítače.

Díky spolupráci Okolobytu.cz s odborníky z nejrůznějších oblastí od legislativy přes správu majetku a finance až po komplexní revitalizace vždy dostáváte ověřené a aktuální informace.

Nenechávejte si svoji účast na Okolobytu.cz pro sebe!

Spolupracujeme s Okolobytu.cz

Děkujeme všem svým partnerům, kteří společně s námi vytvářejí obsah webu Okolobytu.cz. Jste to i vy, kdo nám pomáhá držet vysokou odbornou úroveň článků a diskusního fóra.

Informujte o své spolupráci s Okolobytu.cz i návštěvníky vašeho webu. Můžete k tomu využít například náš minibanner (170 × 120 px) – stačí vložit následující HTML kód na váš web, například do zápatí nebo mezi partnery. Děkujeme.

<a href="https://okolobytu.cz"><img src="https://okolobytu.cz/img/okolobytu-cz.png" alt="Okolobytu.cz – komplexní informační portál pro BD a SVJ"></a>
Cookie Consent with Real Cookie Banner