Ob Úsporný Energetický Tarif Vám Sníží Výdaje Za Energie Až O 20 %

Jak stabilní a výhodné je dnes vytápění plynem?

Současná situace na trhu s energiemi se dotýká všech. S příchodem topné sezóny je tématem číslo jedna dostupnost a cena energií. Nejvíce obav zaznívá z bytových domů, které jsou vytápěny plynem. Jaké možnosti zde mají a jak minimalizovat riziko topné sezóny bez tepla nebo s enormními náklady?

1

Do čeho při rekonstrukci nemovitosti (ne)investovat

Chytrá rekonstrukce není drahý rozmar, nýbrž investice. Statisíce, které do ní vložíte, by se vám měly vrátit. A to jak na úsporách energií, tak na zvýšené hodnotě nemovitosti pro prodej nebo pronájem. Přečtěte si pár tipů, na co se zaměřit, aby se vaše rekonstrukce vyplatila co nejvíc.

Bez Názvu(3)

Zvýšení nájemného má své hranice

Stále rostoucí poptávka po pronájmu bytu žene nahoru i nájemné. A přestože na to má pronajímatel právo a zájem o byty zvyšování nájemného přímo nahrává, zákon pamatuje na nájemníky a stanovuje jasné podmínky kdy a o kolik lze nájemné zvyšovat.

1111

Za dveřmi v tichu a bezpečí

Vstupní dveře jsou klíč k tomu, jak bezpečný a klidný váš byt bude. Podle zákona musí být vchodové dveře protipožární a ochránit jeho obyvatele. Míru klidu a zvukové izolace si však můžete zvolit sami.

White Electric Outlet Mounted On Green Wall

Nízký a vysoký tarif elektřiny – jak se v nich orientovat a co nejvíce ušetřit

S rostoucími cenami energií se lidé snaží najít různé způsoby, jak ušetřit. Máte-li dvoutarifní sazbu, můžete ušetřit i tím, že budete odebírat elektřinu zejména v době nízkého tarifu. Možná už jste slyšeli, že existují pojmy vysoký a nízký tarif neboli denní a noční proud. Víte, co vlastně tyto pojmy znamenají a jaký je mezi nimi rozdíl? Věděli jste, že nízký tarif není jen v noci, ale má svá pásma i přes den? Mají tento tarif všichni nebo jen někteří?

Top View Woman Hands Getting Ready To Travel Vacation Packing Suitcase Use Konmari Method

Proč doma uklízet podle Marie Kondo

Marie Kondo pochází z Japonska a sama o sobě říká, že je úklidová konzultantka. Proslavila se svým nekompromisním přístupem k úklidu a organizaci. Její metoda vychází z nauky Feng Shui a také z minimalismu. Základem principu je harmonické uspořádání věcí kolem nás a očistit prostor od nedůležitých věcí. Podle této metody bychom se měli obklopovat jen věcmi, které nám dělají radost.

Flame G09693fb2b 1920

Jak stabilní a výhodné je dnes vytápění plynem?

Současná situace na trhu s energiemi se dotýká všech. S příchodem topné sezóny je tématem číslo jedna dostupnost a cena energií. Nejvíce obav zaznívá z bytových domů, které jsou vytápěny plynem. Jaké možnosti zde mají a jak minimalizovat riziko topné sezóny bez tepla nebo s enormními náklady? O rozhovor jsme požádali Martina Pacovského, ředitele společnosti Pražská plynárenská. Společnost dodává plyn do 320 tisíc odběrných míst, prostřednictvím dceřiné společnosti Prometheus provozuje v Praze a okolí více než 200 plynových domovních kotelen.

Cookie Consent with Real Cookie Banner