E-letter

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Začít odebírat e-letter“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

E-letter Okolobytu.cz

Nejnovější vydání (Únor 2018)

  • Jak na dotace na energetické úspory? Důležitá je pečlivost a kontrola dokumentů
  • I vlastní plynová kotelna v bytovém domě může být ekonomicky nevýhodná
  • Myslete na svou bezpečnost s protipožárními a kouřotěsnými dveřmi. V čem jsou výjimečné?
  • Osobní odpovědnost statutárního orgánu, aneb jednejte jako dobrý hospodář!
  • Nezmeškejte aktuální akce
  • Máte všechny revize v domě v pořádku? Podcenit je se nevyplácí
  • Komentujeme: Pověřenec pro ochranu osobních údajů v SVJ
  • Komentujeme: Převod družstevního bytu do vlastnictví – povinnost, nebo dobrá vůle?

O e-letteru okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky, pokud zakliknou, že s tím souhlasí. Jeho odběr mohou kdykoliv zrušit kliknutím na “zrušit odebírání e-letteru” přímo v e-letteru.

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?