Vyhrajte voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup interiérových dveří DOORNITE!

Vstupní dveře do bytu vítají nejen vás, ale i vaše hosty, takže jejich vzhled je samozřejmě důležitý. Mezi hlavní priority při jejich výběru patří ovšem také bezpečnost a protipožární odolnost. Majitel bytu musí ve svých potřebách na vstupní dveře zohledňovat i své povinnosti vůči bytovému domu. Každý byt je totiž podle vyhlášky považovaný za samostatný požární úsek. Protipožární vstupní dveře zamezí rozšíření požáru, ochrání tedy únikovou cestu i obyvatele domu. Jsou povinné u novostaveb bytových domů, ale také při rekonstrukcích v panelových nebo činžovních domech.

Největší český výrobce dveří DOORNITE umožňuje i zvýšení jejich zvukové izolace. Zájemcům o větší bezpečnost a útlum hluku dodává protipožární a protihlukové dveře LUME EXTRA Acoustic s hodnotu 34-35 dB. Protipožární a současně kouřotěsné dveře LUME EXTRA Smoke je nově možné instalovat do tenkých sádrokartonových příček v tloušťce již od 100 mm.

Soutěžní otázka:

Jak lze z identifikačního štítku na dveřích zkontrolovat, že jsou vstupní dveře bezpečnostní a současně protipožární?

  1. je na něm uvedena bezpečnostní třída zkratkou RC
  2. je na něm uvedena hodnota požární odolnosti EI2 v minutách a druh konstrukce DP
  3. je na něm uvedena bezpečnostní třída zkratkou RC a hodnota požární odolnosti EI2 v minutách

Více o vstupních dveřích: https://www.doornite.cz/vstupni-dvere-do-bytu-m/
Nápověda:  https://www.doornite.cz/aktuality/jak-vybrat-vstupni-dvere-a-rozpoznat-jejich-vlastnosti-191/?p=2

Správnou odpověď prosím zasílejte na e-mail: [email protected] s označením v předmětu Soutěž DOORNITE.

Podmínky: Soutěž probíhá od 17.10.2022 – 30.11.2022. Soutěžní výhru (voucher) v hodnotě 5 000 Kč může výherce uplatnit při nákupu dveří v některé z 23 vzorkových prodejen DOORNITE, výhradně na produkty spojené se značkou DOORNITE, a to nejpozději do 31. 3. 2023. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů.

Čtěte také:  ​Kauce a pronájem bytu. Nenechte se napálit!

2 komentáře u „Vyhrajte voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup interiérových dveří DOORNITE!“

Napsat komentář