Téma zajímá obě strany: Výpověď z nájmu pro finanční obtíže spojené s pandemií, nebo odklad splatnosti nájemného
Jestliže nájemce či osoby s ním žijící přijdou v důsledku pandemie vyvolané nemocí COVID-19 o příjmy, může to vést k tomu, že nebudou mít na placení nájemného. Jaké možnosti v takovém případě mají? Jak může naproti tomu postupovat pronajímatel?