Webinář jak snížit výdaje za energie.  Pro které domy je vhodná fotovoltaika nebo tepelné čerpadlo?

Současný překotný růst cen energií vede vlastníky bytových domů k intenzivnímu hledání možností, jak výdaje za energie snížit, a tak ušetřit. Mezi časté úvahy patří tepelná čerpadla pro vytápění a fotovoltaika jako zdroji elektřiny. Nezmeškejte první podzimní webinář Akademie pro bytové domy, kde vám odborníci poradí jak na to a na co si dát pozor.

Jaké informace potřebujete pro rozhodnutí?

Hosté webináře Tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny v bytových domech se s tepelnými čerpadly i fotovoltaikou setkávají každý den při jejich navrhování, realizaci i servisu. Díky tomu mohou poskytnout cenné rady přímo z praxe. Pro fotovoltaické elektrárny navíc Energetický regulační úřad připravuje novou vyhlášku, která by měla umožnit využívání elektřiny nejen pro společné prostory domu, ale i výrazně zjednodušit jejich využití i pro jednotlivé domácnosti.

Nezmeškejte zajímavý webinář a registrujte se pro jeho bezplatné on-line sledování.

Jaká další témata vám Akademie v průběhu letošního podzimu nabídne?

27. 9. 2022 Vstupní portály a systémy otevírání v bytových domech
11. 10. 2022 Podnikání v bytovém domě z hlediska legislativy
25. 10. 2022 Měření a rozúčtování tepla
8. 11. 2022 Pražská Teplárenská – vytápění v Praze, optimalizace parametrů
22. 11. 2022 Elektroinstalace v bytových domech
 6. 12. 2022 Stanovy SVJ podrobně krok za krokem

Termíny pro otevření registrace pro bezplatná sledování živých vysílání webinářů Akademie budou průběžně vypisovány na stránkách Dům plný úspor, sekce webináře.

Jak sledovat webináře Akademie pro bytové domy

Pro sledování webináře si vystačíte se základními dovednostmi obsluhy PC, budete potřebovat pouze notebook nebo PC s reproduktory nebo sluchátky a připojení na internet. Instalovat nic nemusíte, webinář poběží ve vašem internetovém prohlížeči.

Živé vysílání seminářů lze stále sledovat zdarma. Sledování webináře z videozáznamu bude možné za poplatek 120 Kč.

Čtěte také:  Jak na fotovoltaiku pro bytové domy

Pořadatelem Akademie pro bytové domy je Česká společností pro rozvoj bydlení spolu s obecně prospěšnou společností Dům plný úspor a Sdružením nájemníků ČR (SON). Celý projekt běží pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj. Odborné zázemí tvoří lektorský tým složený ze špičkových odborníků z oblastí práva, úspor energií, ekonomiky, technických oborů i komunikace v čele s Mgr. Martinem Krohem. Na projektu se dále podílí řada partnerů.

Napsat komentář