Měření spotřeby tepla a vody prochází velkými změnami. Nezmeškejte zítřejší webinář

Co česká legislativa od počátku letošního roku vyžaduje v rámci měření spotřeby tepla a vody, rozúčtování a vyúčtování nákladů? Jaká další nařízení budou následovat a co jsou jenom domněnky, které neplatí? Přihlaste se na zítřejší webinář, kde budou k tématu diskutovat i na otázky účastníků webináře odpovídat odborníci z této oblasti.

Jaké dotazy jsou k tématu odečtů spotřeby vody a tepla nejčastější? Odpovědi se dovíte na webináři Akademie pro bytové domy

Platí již nyní povinnost předávání informací o spotřebě na měsíční bázi? Budeme tedy každý měsíc platit za vyúčtování spotřeby tepla a teplé vody? Jak to bude v letních měsících, kdy není topná sezóna? O kolik se nám díky nové povinnosti zvednou náklady na odečty, rozúčtování a vyúčtování? Jaký bude rozdíl mezi jednotlivými způsoby odečtů? Jak co nejjednodušeji splnit nové povinnosti a novou strukturu informací využít k úsporám tepla?

Webinář je po přihlášení zdarma, včetně záznamu webináře

Termín: Webinář se uskuteční 10. února 2022 od 17:30 hod.

Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.

Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy. Přihlásit se můžete ZDE.

Moderuje: Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz

Hosté: David Samek, technický manažer společnosti ista Česká republika a Jaroslav Plšek obchodní ředitel ista Česká republika.

Napsat komentář