Správa účetnictví pro SVJ od Prague Property Management

Řeší vaše společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) dlouhodobé problémy při vedení účetnictví? Problémy vám může činit optimální správa evidence faktur, objednávky různých služeb u mnoha dodavatelů nebo tvorba rozpočtu. Pokud má vaše společenství některé z těchto potíží, pak se vám bude hodit profesionální správa účetnictví pro SVJ od Prague Property Management.

Správa účetnictví pro SVJ v Praze a blízkém okolí

Chcete mít plnění rozpočtu vašeho SVJ plně pod kontrolou nebo efektivně snížit počty neplatičů? Základem je odborné vedení účetnictví, které vede k dlouhodobě úspěšnému hospodaření společenství. Proto se stále větší počet SVJ obrací na profesionály, kteří disponují patřičnými zkušenostmi a znalostmi trhu správy nemovitostí. Naši specialisté z Prague Property Management (PPM) vám zajistí nejen běžné účetní služby, ale postarají se také o správné vedení účetní agendy. Vaše SVJ se tak vyhne řadě starostí, ale i zbytečně vynaloženým finančním částkám.

Proto vám poskytujeme odbornou správu účetnictví pro SVJ v Praze a blízkém okolí. Vezmeme si na starost profesionální správu vašich bytových i nebytových budov, okolních pozemků, ale i kancelářských nemovitostí. V PPM platíme za jednoho z předních pražských poskytovatelů facility služeb s dlouholetou tradicí na trhu správy a údržby nemovitostí. V oblasti správy nemovitostí se úspěšně pohybujeme již pře 25 let a v současné době máme ve správě přes 11 tisíc bytových jednotek. V neposlední řadě jsme hrdým partnerem více než 140 pražských a mimo pražských SVJ a BD.

Jak naše správa účetnictví pro SVJ může vyřešit problémy s neplatiči?   

Pokud se i vaše SVJ nebo BD potýká s problémy ohledně neplatičů, pak vám v PPM nabízíme účinné a snadné řešení. V rámci naší „Klientské zóny“ máme k dispozici moderní systém pro vedení pohledávek, který vašemu sdružení pomůže výrazně snížit počty dlužníků. Na základně profesionální správy účetní evidence a propracované online administrace všech transakcí dokážeme vždy včas upozornit na konkrétní problémy. Následně zahájíme více fázovou komunikaci s neplatičem, která ve většině případů vede až ke kýženému zaplacení pohledávky. Spolupracujeme ale také s dalšími orgány, kterým celý případ předáme k dalšímu řízení v případě, že se trvale nedaří docílit splacení dluhu.

Čtěte také:  Datové schránky pro SVJ nebo družstvo. Výhody jsou vyváženy povinnostmi, za nedodržení hrozí sankce

Naše podrobná online evidence neplatičů vám bude navíc kdykoliv plně k nahlédnutí a o všech krocích vás budeme vždy neprodleně informovat.

Napsat komentář