Profesionální předseda SVJ v Praze a v okolí

Pražská společnost PPM, a.s. je předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti zastupování SVJ, facility managementu, údržby bytových i nebytových prostor a úklidových služeb. Od počátku 90. let se společnost zaměřuje na správu pro společenství vlastníků u různých typů objektů včetně novostaveb, rekonstruovaných staveb, panelových domů a dalších bytových i nebytových prostor. V neposlední řadě společnost nabízí služby hodinového manžela nebo údržbu zeleně v Praze a okolí.

Zastoupení předsedy SVJ

V rámci spolupráce s SVJ je firma schopná kompletně zastoupit funkci profesionálního předsedy SVJ. Má vaše společenství problémy při volbě členů výboru nebo samotného předsedy? Hledáte člověka, který je schopný a ochotný převzít veškeré povinnosti, které jsou s předsednictvím SVJ spojené? Přenechejte podobné starosti odborníkům a nemusíte se obávat o úhradu případných škod nebo o hospodaření s desetitisícovými částkami měsíčně.

Výhody profesionálního předsednictví od PPM


Profesionální předseda SVJ přebere kompletní zodpovědnost za výkon dané funkce statutárního orgánu sdružení vlastníků bytových jednotek. Z pozice renomované firmy, která má přes 20 let zkušeností s řízením a správou podobných spolků, vyhoví vysokým nárokům ohledně odborných a právních znalostí. Vyřešíte také zastoupení složité pozice, která vyžaduje bezchybné jednání. PPM vás zbaví případné odpovědnosti za způsobené škody a navíc jsme jako jedni z mála v oboru pojištěni na 20 milionů Kč na škodu způsobenou třetím osobám. Obecně vaše společenství zbavíme těžké volby ohledně člověka, který se často potýká s kritikou, a přitom zajišťuje velký počet úkonů, které se k dané pozici pojí.

Mezi hlavní povinnosti spojené s předsednictvím SVJ patří uzavírání smluv dle finančních limitů určených shromážděním, správa domu ve věcech, které nejsou ve výlučné pravomoci daného shromáždění nebo evidence vlastníků jednotek a povinností ve vztahu k veřejnému rejstříku. Dále pak plnění usnesení SVJ, běžná agenda, informování o své činnosti i schvalování věcného a finančního plánu oprav u možných investic. V neposlední řadě pak PPM zajišťuje vedení a archivaci jednotlivých setkání spolku, kontrolu vyúčtování nákladů, aktivní vyhledávání příležitostí k úsporám, pravidelné kontroly daných objektů spojené s opravami a v nespolední řadě také další právní a správní služby. Zajistíme také služby spojené s jednotlivými byty pomocí flat service.

Čtěte také:  Nejčtenější článek posledních třiceti dnů: Návštěva, nebo už další člen domácnosti? Jak je to s dalšími osobami v nájemním bytě

Pokud si nevíte rady s náročnou správou vašich budov, nebo chcete svěřit předsednictví SVJ
do rukou odborníků, nahlédněte do našich služeb a ceníku. V případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat a domluvit si například osobní schůzku či konzultaci.

Napsat komentář