Dva ovladače, set-top box, nebo raději nová televize? Jak se vypořádat s přechodem televize na DVB-T2?
Od konce listopadu 2019 přechází ČR na nový, úspornější vysílací standard DVB-T2, který umožní šířit televizní programy ve vysokém rozlišení. Je to největší změna od doby přechodu z analogového na digitální vysílání v roce 2011, která se dotýká naprosté většiny domácností. Je lepší vyřešit starosti spojené s příjmem bezplatného pozemního vysílání pomocí speciálního set-top boxu, nebo si raději pořídit nový televizor?