Jak si zútulnit byt? Zkuste dřevěné podlahy

Pokud chcete váš byt trochu zmodernizovat, ale zároveň nemáte velký rozpočet pro celkovou rekonstrukci, stačí bytu dopřát nové podlahy. Na výběr jsou různé materiály, jako je vinyl nebo koberce, ale stálicí zůstávají dřevěné podlahy, které jsou nadčasové a příjemné na dotek.

Rekonstrukce bytu v Praze s profesionální firmou

Jestli máte rozpočet na rekonstrukci vyšší, tak se můžete pustit do plánování a samotné realizace rekonstrukce. Pokud jste někdy prováděli rekonstrukci bytu svépomocí, asi víte, jak je to časově a technicky náročné a výsledek nemusí být podle očekávání. Nejlepší variantou je vložit důvěru do stavební firmy, která se zabývá rekonstrukcí interiérů a má za sebou dlouholeté zkušenosti. Pro tým profesionálů není problém navrhnout interiér, rozpočet, vybrat materiály a poté postupné realizovat samotnou rekonstrukci. Výhodnou je, že je vše pod záštitou jedné firmy a ta má své ověřené spolupracovníky a dodavatele. Nestane se tak, že na práci některého řemeslníka marně čekáte dlouhé týdne a celá rekonstrukce se tak zpomaluje a nenavazuje vám termínově s dalšími řemeslníky. Ať už plánujete rekonstrukci bytu 2+1 nebo 3+1, tak vás profesionální firma podrží.

Dřevěné podlahy

Při menší rekonstrukci jsou na řadě podlahy. Dřevěné podlahy jsou krásné, nadčasové a příjemné na dotek. Navíc jsou i bezpečné z hlediska nežádoucích látek v interiérech, protože podlahy z plastových materiálů jsou podle nejnovějších vědeckých poznatků rizikové kvůli vypouštění nežádoucích látek pro lidské zdraví. Dřeva mají navíc spoustu dekorů a barev, takže do každého interiéru se najde ta pravá. Je fakt, že dřevěné podlahy jsou náročnější na údržbu, nesmí být dlouho pod působením vody, takže je vhodné je i ošetřit. Odborníci doporučují přírodní Osmo oleje na dřevo, které jej vyživí a přitom jsou opravdu přírodní a neobsahují žádné nebezpečné chemické látky. Dřevo pak vypadá jako nové a je odolnější vůči okolním vlivům.

Čtěte také:  Aniž bychom si to uvědomovali, často doma skladujeme nebezpečný elektroodpad. O co se jedná?

Napsat komentář