Xr:d:dafbg8gm94y:35,j:28133445732,t:22060808

Vytřídit knihovnu není tak obtížné, jak se může zdát

Knihovna je v našich příbytcích často pouhým artefaktem, doplňkem v obývacím pokoji, který se v průběhu času více či méně rozrůstá a nezřídka je ponechán vlastnímu osudu. Zejména ve větších knihovnách se jejich protřídění může zdát téměř jako nadlidský výkon. Není to ale až tak obtížné a pro každý typ knihovny existuje řešení.

Firm G21725f416 1920

Pozor na podpojištění nemovitosti a domácnosti

Průzkum České asociace pojišťoven mapující poptávku po pojistných produktech potvrdil, že pojištění nemovitosti a domácnosti dokonce upřednostňujeme před životním pojištěním. „Samotná existence pojistné smlouvy však ještě nemusí znamenat, že je váš domov dostatečně pokryt pojistnou ochranou. Rozhodují především údaje oznamované pojistníkem a smlouva může plnit svůj účel pouze tehdy, jsou-li tyto hlášené parametry úplné a pravdivé.

Email.seznam

Nekonvenční odstín barvy může při správném použití v interiéru hodně pomoci

Odstíny růžové určitě nepatří mezi barvy, které bychom v interiéru běžně používali. Právě díky své nevšednosti se ale může stát zajímavým prvkem, který interiér ozvláštní. Důvodem navíc může být i fakt, že si ji oblíbili i designéři. Zaujala i Pantone Color Institute, který je léta považován za vůbec nejvyšší instituci ve svém oboru a každoročně vyhlašuje barvu roku. Pro rok 2023 se jí stala barva Viva Magenta. Jaká je to barva? Růžová. Jak přesně vypadá a jak ji co nejlépe zakomponovat do interiéru?

Top View Woman Hands Getting Ready To Travel Vacation Packing Suitcase Use Konmari Method

Proč doma uklízet podle Marie Kondo

Marie Kondo pochází z Japonska a sama o sobě říká, že je úklidová konzultantka. Proslavila se svým nekompromisním přístupem k úklidu a organizaci. Její metoda vychází z nauky Feng Shui a také z minimalismu. Základem principu je harmonické uspořádání věcí kolem nás a očistit prostor od nedůležitých věcí. Podle této metody bychom se měli obklopovat jen věcmi, které nám dělají radost.

Bezxnxxzvux3x

Úpravy v pronajatém bytě

Jen málokomu z nás nezáleží na tom, v jakém prostředí žije a co ho obklopuje. Zejména pak v případě dlouhodobého bydlení máme potřebu leccos v bytě upravit a přetvořit dle svého vkusu. Jak je to ale v případě, že bydlíme v pronajatém bytě? Musíme se na vše ptát majitele a má on právo jakýmkoliv změnám v bytě zamezit?

K

Pozor na vysokou koncentraci formaldehydu v bytě

Kromě zvýšeného obsahu CO2 a možných problémů s vyšší vlhkostí se v interiéru mohou hromadit i zdraví škodlivé látky. Velmi často se v ovzduší nachází formaldehyd, který způsobuje řadu zdravotních potíží. Proč se o formaldehyd zajímat a jak jeho vysokou koncentraci v ovzduší bytu řešit?

1

Reklamace rekonstrukce domu či bytu

Rozhodili jste se investovat do opravy bytu a výsledek nedopadl podle vašich představ? Nebo se zhotovitel nedržel domluvy a rekonstrukci provedl podle sebe? V takovém případě je na místě rekonstrukci reklamovat. Jak postupovat a které dokumenty jsou pro úspěšnou reklamaci důležité?

Cookie Consent with Real Cookie Banner