1

Reklamace rekonstrukce domu či bytu

Rozhodili jste se investovat do opravy bytu a výsledek nedopadl podle vašich představ? Nebo se zhotovitel nedržel domluvy a rekonstrukci provedl podle sebe? V takovém případě je na místě rekonstrukci reklamovat. Jak postupovat a které dokumenty jsou pro úspěšnou reklamaci důležité?

Bl

Jak zařídit pokoj pro školáka, aby se mu v něm dobře učilo?

Dětský pokoj je nejen místo, kde naše ratolesti tráví čas hraním a odpočinkem, ale když na dveře zaťuká září, promění se také ve studovnu. Co všechno může ovlivňovat pozornost malých školáků při učení a jaké vybavení by v jejich království nemělo chybět?

K 2

Co je důležité při výběru klimatizace do bytu?

Efektivnímu ochlazení domácnosti pomocí klimatizační jednotky předchází její pečlivý výběr. Zatímco některá klíčová kritéria se týkají prakticky všech klimatizací, některá mohou nabídnout i další funkce. Co je nezbytné a v jakých parametrech a jaké další funkce se mohou hodit?

Habito Pricka Montaxxzxx

Jaké jsou nejčastější mýty kolem sádrokartonu a jeho využití v interiéru bytu?

Sádrokarton je moderní materiál s řadou žádaných vlastností. Snadno se s ním pracuje, je lehký na manipulaci a přepravu. Při rekonstrukcích oceníte jeho vysokou pevnost. Díky řadě variant má v interiéru mnoho využití, včetně realizace atypických designérských prvků. Již dávno nejde jen o „zmačkaný papír“. I přesto je k tomuto materiálu cítit ve společnosti jistá nedůvěra, existuje o něm totiž mnoho nepravd. Které kolují nejčastěji?

foto pixabay

K letní atmosféře interiéru využijte i barvy

Letní dny jsou v plném proudu, vneste tedy i k vám domů barvy, veselé tóny, zajímavé květiny či doplňky a rázem vaše oáza získá šmrnc a tu správnou pohodovou atmosféru. Chcete-li být opravdu trendy, zakomponujte šedou a zářivě žlutou, které se staly barvami roku 2021.

1

Jak zařídit interiér? Naše potřeby se změnily

Nemůžeme ignorovat, jak předešlý rok změnil vnímání našich obydlí. Z domovů se staly multifunkční prostory, takže pohodlí a útulnost byly v bytovém designu prvořadé. Naše nové požadavky se promítly i do aktuálních trendů. Tento rok budeme do našich příbytků vnášet barvy a světlo či odvážnější vzory a textury. Všechno, co nám pomůže dosáhnout optimistické atmosféry.

Cookie Consent with Real Cookie Banner