Tipy na bydlení v Praze

Starší lidé, kteří mají kariéru za sebou, utíkají na venkov užívat klid, pohodu a kouzlo přírody. Však na to mají také po tolika odpracovaných letech právo. Na druhou stranu mladí lidé naopak dávají přednost velkoměstům, protože v malých městech a na vesnicích je práce žalostně málo. Když už se jim práci podaří najít, ustrnou na jednom místě a nikam dál se neposunují, což je značně demotivující.

Velkoměsto už však není dnes jen o betonových domech, hluku z ulice, troubení aut. Díky moderním technologiím se stavějí domy s důmyslnou tepelnou i zvukovou izolací, navíc se nezapomnělo na kontakt s přírodou, protože ten je pro lidskou psychiku velmi důležitý.

Tipy na bydlení v Praze

Nikdo nechce být jako robot a pohybovat se pouze v industriálním prostředí. Naše tipy na bydlení v Praze vás přesvědčí o tom, že dnes je možné skloubit příjemné s užitečným. Tedy bydlení velkoměsta s dopřáním si patřičného komfortu a nezapomenout přitom na podmanivé kouzlo přírody.

Praha 5 – v blízkosti centra i přírody

Právě všudypřítomná zeleň vdechne našim životům po celodenní práci a pohybu v centru města trochu nové životní energie. Příkladem toho je Praha 5 Smíchov, která je výjimečná tím, že se nachází v blízkosti centra Prahy, přitom si získá vaše srdce díky kontaktu s přírodou – nechybí tam úžasné parky, kde se rázem ocitnete jakoby v jiném světě. Prodej bytů Praha 5 vás určitě nenechá chladnými, jestliže toužíte spojit život velkoměsta a kontakt se zelení. Podobně jsou na tom i jiné části Prahy.

Praha 10 – ráj shopaholiků i sportovců

Například v Praze Vršovicích najdete mnoho obchodů, patříte-li k „shopaholikům“ a stejně tak i překrásné parky Heroldovy a Bezručovy sady. To však není vše. Protože dnes je moderní zdravý životní styl, potěší prodej bytu Praha 10 především nadšence sportovních aktivit. Právě v této oblasti se nalézá sídlo dvou známých fotbalových klubů: SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905. Zvolit správnou lokalitu není tak těžké, stačí znát sám sebe a ujasnit si, po čem konkrétním vaše srdce touží.

Napsat komentář