Nezmeškejte diskusní fórum na téma nové družstevní výstavby

Dosáhnou mladé rodiny na větší byty? Udrží si obce svoje obyvatele ve městě nebo se budou dál vylidňovat? Pomohou města a obce postavit byty pro své obyvatele? Jaké řešení pomůže odstranit bytovou krizi v ČR? Zeptejte se!  

Online diskusní fórum pro zástupce obcí, družstev, stavebních firem a všechny, kteří se chtějí podílet na lepší dostupnosti bydlení, nabídne mnoho informací i zajímavých diskusí. Uskuteční se ve čtvrtek 24. června 2021 od 9 do 12 hodin.

Akci organizuje Česká společnost pro rozvoj bydlení a koná se s podporou Ministerstva pro místní rozvoj a Státního fondu podpory investic.  

Kdo bude mimo jiné hledat odpovědi?  

Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj,  

Hana Pejpalová, ředitelka Státního fondu pro rozvoj bydlení,  

Jiří Nouza, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví,  

a zástupci měst a obcí, finančních domů i stavebních bytových družstev.  

Další informace najdete na stránce www.csrb.cz/bydleni   

Přihlášení ke sledování a diskusi je snadné

Ke sledování diskusního fóra nebudete potřebovat nic zvláštního. Stačí vám jakékoli zařízení připojené na internet. Sledovat nás tak můžete na notebooku, PC s reproduktory, tabletu i  chytrém telefonu.

Jen kliknete na tlačítko sledovat diskusi, zadáte svůj e-mail, následně své jméno a okno s vysíláním webináře se vám otevře. Je to opravnu snadné a můžete to vyzkoušet třeba hned.  Připojte se a nezmeškejte zajímavé informace a diskusi.

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner