Nejžádanější témata, důležité informace: Webináře Akademie pro bytové domy startují

Ačkoliv stále není možné konání obvyklých seminářů, vzdělávací cyklus pro statutární zástupce SVJ a družstev pokračuje dále. Po loňských velmi dobrých zkušenostech s webináři pokračují pořadatelé Akademie pro bytové domy v tomto formátu i v letošním roce. Skladba témat zahrnuje jak dlouhodobě nejúspěšnější témata, tak i některá zcela nová. Webináře akademie stále zůstávají zdarma.

Atraktivní forma, zkušení diskutující

Letošní webináře Akademie pro bytové domy budou pokračovat v oblíbeném formátu moderovaných diskusí. V průběhu webináře budou moci účastníci opět zasílat své dotazy. Je to výjimečná příležitost, jak přímo na místě získat odpověď na problém, který se v SVJ nebo družstvu právě řeší. Některé letošní webináře budou nově zpracovány i ve formě podcastů pro ty, kteří dávají přednost poslechu při jiné činnosti.

Všechny termíny jarního cyklu webinářů jsou již vypsány a rychle se plní. Registrujte se proto co nejdříve.

 Jaká témata jsou připravena?

Z právní oblasti se podíváme na situace, kdy je žádoucí kontaktovat pro řešení situace právní kancelář, kdy a jak správně investovat, co byste měli vědět o fasádě vašeho domu, jak mohou ovlivnit provoz domu pronájmy bytů a nebudou chybět ani důležitá technická témata vztahující se k rekonstrukci a komfortu bydlení a  některá další.

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner