Kde najdete opravdu všechny informace o výtazích?

Máte ve svém domě výtah a snažíte se pracně dopátrat jaké jsou vaše povinnosti nebo například termíny prohlídek či čísla norem? Máme pro vás opravdu jednoduché řešení. Na internetu působí již 19 let náš informační server pro výtahy.

Jeho název je VÝTAHY SERVER a najdete ho na adrese www.i-vytahy.cz. Na internetu se prezentujeme jako český národní internetový server zaměřený komplexně na obor výtahy a zdvihací zařízení v České republice a naším mottem je výstižné “o výtazích od A do Z…”.

Dovolujeme si Vám představit jaké možnosti VÝTAHY SERVER nabízí a co vše na něm lze dohledat.

Hned na úvodní stránce je k dispozici rozcestník, který jednoduše nasměruje každého návštěvníka na informace o výtazích které právě hledá.

Nejčastěji bude vaše Bytové družstvo nebo SVJ určitě zajímat servis výtahů. Po kliknutí na tento odkaz najdete na výsledné stránce opravdu všechny informace o servisu výtahů.

Nechybí pochopitelně odkaz na seznam pravidelných činností, které vyžaduje váš výtah dle platných ČSN ani naprosto přesné definice odborných prohlídek, provozních prohlídek, odborných zkoušek a inspekčních prohlídek. Včetně termínů jejich provádění.

Co vás ale jistě zaujme nejvíce je to, že Vám VÝTAHY SERVER také sdělí jaké servisní výtahářské firmy ve vašem okolí působí a umožní vám si prohlédnout jejich webové stránky kvůli referencím. Dokonce můžete i všechny tyto firmy jedním kliknutím oslovit s vaší poptávkou servisu (k tomu je ale zapotřebí krátká registrace vaší osoby, stačí pouze e-mail a vaše jméno).

Jak tato on-line výběrová řízení vlastně fungují? V našem seznamu výtahářských firem najdete prakticky všechny aktivní výtahářské firmy působící v České republice. Seznamy jsou strukturované dle oboru a některé, jako například právě servis výtahů, i dle jednotlivých krajů. Každou z těchto firem k nám registrovala přímo její kontaktní osoba, nejčastěji majitel, ředitel či manažer této firmy a proto je pro nás velmi snadné přímo těmto osobám předat výběrové řízení což je rychlejší a efektivnější než kdyby jste tuto firmu oslovovali na jejich oficiálním telefonu či e-mailu. To již stojí za vyzkoušení, že?

Čtěte také:  Volba účtu a zhodnocení volných financí SVJ

Pokud vaše Bytové družstvo nebo SVJ plánuje modernizaci výtahu nebo výměnu starého výtahu za nový je postup obdobný. Na odpovídající stránce opět naleznete veškeré dostupné informace včetně seznamu firem které vám tyto služby mohou ihned nabídnout.

Jistě vás také zaujme přehlednost sekce Normy a Právní předpisy kde mimo jiné najdete i odkaz na základní české technické normy vztahující se na výtahy, technické normalizační informace a základní právní předpisy.

VÝTAHY SERVER ale svým návštěvníkům nabízí i články na téma výtahy, bezplatnou inzerci či veřejné výtahářské fórum. Má také vlastní facebookové stránky.

Pokud náš VÝTAHY SERVER ještě neznáte tak jeho návštěvu určitě doporučujeme. Může vám ušetřit spoustu času i případných problémů s výtahem.

2 Comments
  1. Jiří Bajer 2 roky ago

    Dobrý den,dostala se mi do ruky několikátá inspekční prohlídka,která uvádí vysoké provozní riziko,se lhůtou odstranění však 5 let ! Tím není výtah,pravidelně servisovaný schopen bezpečného provozu a výbor by jej měl vyřadit z provozu ? děkuji Bajer

  2. VÝTAHY SERVER 2 roky ago

    Vážený pane Bajere, provozní riziko je rozdíl mezi technickou vybaveností existujícího výtahu, vyrobeného a instalovaného podle tehdejších předpisů a požadavky současných norem, zejména s ohledem na bezpečnost provozu. Pravidelně servisovaný výtah je tedy i nadále schopen provozu. Uvedené provozní riziko je ale nutné do uvedené lhůty vyřešit (částečnou modernizací výtahu či jeho výměnou za nový).

    Více informací: VÝTAHY SERVER / MODERNIZACE VÝTAHŮ / PROVOZNÍ RIZIKA …

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?