Nepodložené snížení měsíčních záloh na energie není dobré řešení
V dnešní době se všichni snažíme přijít na způsoby, jak snížit výdaje za energie. Jedním z nich je i snížení měsíčních záloh. Mělo by být ale podložené a odrážet reálnou spotřebu. Mnoho dodavatelů vám navíc zálohy ani nesníží, pokud nedoložíte, že se spotřeba opravdu snížila, například fotografií měřidel s datumem i víckrát za sebou.