Zcela nový standard větrání s rekuperací ve stísněných prostorech: Zehnder ComfoAir Flex

Vysoké náklady spojené s bydlením, omezený prostor a neustále rostoucí požadavky na kvalitu bydlení – tři problémy, s nimiž se denně setkávají majitelé domů i nájemníci. Značka Zehnder svou revoluční novinkou řeší vše naráz, takže komfortní řízené větrání s rekuperací už není jen výsadou majitelů velkých domů a novostaveb.

Kompaktní větrací jednotky Zehnder ComfoAir Flex jsou úsporným řešením určeným i pro velmi stísněné prostory navržené pro snadnou a flexibilní instalaci. Svou nízkou výškou jen málo přes 30 cm (rozměry 1068 × 868 × 327 mm) a celkovou konstrukcí je jednotka vhodná do každého bytu, takže odpadá nutnost volit mezi mimořádným výkonem větrání a omezením drahocenného prostoru.

1 2
Pro instalaci jednotky lze využít prakticky každý prostor v bytě.

Inteligentní technologie ventilátoru optimalizuje proudění vzduchu a umožňuje tichý chod jednotky, pokročilé řízení průtoku vzduchu přesně vyvažující proudění vzduchu zajišťuje maximální energetickou účinnost a komfort větrání. Díky vestavěnému WiFi připojení a kontrole přes aplikaci Zehnder ComfoControl lze jednotku ovládat snadno a odkudkoli.

2 1
Plochá větrací jednotka Zehnder ComfoAir Flex se snadno schová do podhledů

Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Flex představují zbrusu nový standard v komfortním a úsporném řízeném větrání s rekuperací.

www.zehnder.cz

Napsat komentář