Zateplení bytových domů a Nová zelená úsporám 2023

Úspory energií v podobě kvalitního zateplení a řešení vad fasády jsou tématem dalšího webináře Akademie pro bytové domy. Diskusní témata jsou zvolena tak, aby webinář poskytl praktické informace jak pro domy, které jsou již zatepleny, tak i pro ty, které zateplení či dozateplení budou řešit.

Jaké informace webinář nabídne?

Úvod webináře bude věnován fasádě domu a jejímu stavu. Menší či větší defekty najdeme na téměř každé fasádě a na jejich včasném řešení závisí, jak dlouho nám zateplená fasáda ještě bude sloužit.  V rámci webináře probereme jak posoudit vady zateplovacích systémů na bytových domech a jak je opravit. Dovíte se také jaké jsou nové trendy v zateplování bytových domů.

Druhá část webináře poskytne důležité informace pro ty, kdo ještě zatepleno nemají a rádi by využili nové podmínky dotace Nová zelená úsporám s bonusem až 100 000 Kč pro domácnosti seniorů. Výrazně se tím zvyšuje dostupnost revitalizace i pro bytové domy obydlené převážně staršími lidmi, kteří si do teď takovou investici nemohli dovolit.

Kdy se webinář uskuteční a kde se přihlásit?

Webinář můžete on-line sledovat 26.9. od 17.30 h.

Přihlášení na webinář Zateplení bytových domů a Nová zelená úsporám 2023 naleznete zde

Hosty webináře jsou Ing. Jaromír Žumár, Ph.D., produktmanažer ve společnosti Baumit Česko a Luboš Hrubý, specialistana úvěry a revitalizace ve společnosti DPU Revit.

Napsat komentář