Webinář o měření a sledování spotřeb energií – poradíme vám, jak ušetřit i co chystá nová legislativa

Máme před sebou období, kdy nás čekají poměrně výrazné změny v měření a sledování spotřeb energií. Dobrou zprávou je, že jsou to změny ve prospěch nás, spotřebitelů. Tématu se bude věnovat další z webinářů Akademie pro bytové domy, který se uskuteční 16.6. 2021 od 18 hodin.

O aktuálních trendech i chystajících se legislativních změnách budou hovořit hosté webináře David Samek ze společnosti ista, která patří mezi renomované společnosti z oblasti měření a vyúčtování tepla a vody a Mgr. Martin Kroh, ředitel SBD Praha, spravující kolem 20 000 bytů. Mimo jiné se dovíte, jaké nové informace budeme nacházet v rozúčtování a v čem nám mohou změny pomoci k lepšímu přehledu nad spotřebou tepla a vody a jak můžeme ušetřit. V druhé části webináře budou pozvaní odborníci odpovídat na vaše dotazy, které lze posílat již nyní, případně i v průběhu úvodní části webináře.

Účast na webináři je po přihlášení zdarma. Registrujte se i v případě, že vám bude lépe vyhovovat shlédnout webinář o trendech v měření a sledování spotřeby tepla a vody a připravovaných legislativních změnách ze záznamu.

1 komentář u „Webinář o měření a sledování spotřeb energií – poradíme vám, jak ušetřit i co chystá nová legislativa“

  1. Žádám o přístup na webinář o měření a sledování spotřeb energií, který se bude konat dne 16.6.2021 od 18 hod. Zašlete prosím informace o přihlášení na tento webinář
    Děkuji ing. Bouček

    Odpovědět

Napsat komentář