Výměna plastových oken a dveří může být hračkou. A za rozumné peníze

Plánujete velkou rekonstrukci bytu i s výměnou oken a dveří? Jste teď ve fázi „sběrače informací“ a snažíte se najít co nejvýhodnějšího, přesto spolehlivého dodavatele? Čtěte dále a dozvíte se, na co při objednání nových oken myslet a kde nakoupit nejvýhodněji. Nakonec i prozradíme, kde okna a dveře nakoupit se slevou 58 %, tak čtěte bedlivě, ať si unikátní slevový kód ulovíte i vy.

Kde s výběrem oken začít?

Investice do nových oken není malá, a tak výběr rozhodně neuspěchejte. Pokud rekonstruujete bez pomoci architekta, spolehnout se musíte sami na sebe a také na kvalitního dodavatele, který vám s návrhem a výběrem oken poradí. Co všechno by vám dobrý dodavatel oken měl poskytnout a zajistit?

  • Výběr kvalitních oken a dveří za rozumnou cenu,
  • přípravu cenové nabídky zdarma,
  • nabídku montáže oken,
  • záruku na výrobky,
  • pomocnou ruku v případě řešení oprav nebo pravidelného servisu,
  • vřelou a rychlou komunikaci v případě dotazů.

Kvalitní okna nerovnají se drahá okna

Rovnici, že čím dražší výrobek, tím vyšší kvalita, už dávno nevychází správný výsledek. Tím nechceme říct, že drahá okna nejsou kvalitní, avšak dají se sehnat stejná (ne-li kvalitnější) okna i za cenu nižší. Většina lidí se chce držet zlaté střední cesty, která právě přináší kvalitu za rozumnou cenu. Cena oken a dveří se může také odvíjet od délky záruční lhůty, poskytnuté montáže a případného servisu oken. Tyto informace si dopředu u dodavatele zjistěte a až posléze porovnávejte s dražší či levnější konkurencí. Někdy byste se opravdu divili, co všechno si po objednání oken musíte doplácet, aby montáž proběhla podle vašich představ a ve stanoveném čase.

Nová okna a dveře pro vlastníky bytů v SVJ výhodněji

Vyměňujete v bytě stará okna za nová, a přitom je váš byt součástí SVJ? V tom případě můžete na koupi nových oken a dveří ušetřit. V současné době je na webu Oknostyl.cz spuštěna akce pro vlastníky bytů v SVJ, v níž je možné ušetřit na nových oknech a dveřích 58 %. Slevy se vztahují také na příslušenství k oknům (parapety a interiérové žaluzie do oken) nebo vchodové bezpečností dveře. Přesvědčte se sami, jak by vám tato nabídka mohla pomoci ušetřit.

Čtěte také:  Nemovitosti a daň z příjmu. V kterých případech jste osvobozeni od daně?

Jak můžu s Oknostylem ušetřit?

Oknostyl je firma s dlouholetou tradicí a pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky, servis i ostatní služby s tím spojené. Ať už máte v plánu pořídit si okna na míru nebo objednat standartní velikost oken skladem, jsme tu pro vás. Nabízíme vám kalkulaci zdarma, a tak se nebojte zaslat nám nezávaznou poptávku. Přesvědčíte se tak, že s Oknostylem si budete hrát do noty.

Pro získání slevy stačí jen v objednávce uvést slevový kód „SVJ All in“ a je hotovo. Je to snadné, že? Podrobné informace a kontakt pro zodpovězení dotazů naleznete přímo na této stránce.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?