Vybíráme myčku – tyto jsou nejméně poruchové

Pokud plánujete koupit myčku, určitě se budete zaměřovat na ty modely, které jsou nejprodávanější, a tedy méně poruchové než ostatní. Výběr typu myčky je poměrně jednoduchý, protože jedinou věc, kterou si musíte uvedomit je, kde chcete myčku mít. Pokud ji chcete mít jako součást kuchyňské linky, doporučujeme vestavnou, ale pokud ne, tak volně stojící myčka je ten správný výběr. Myčky nádobí, které zařazujeme do těch nejúspornějších energetických tříd, vám nezatíží peněženku a ušetří velké množství elektrické energie ročně.

Při výběru myčky se zaměřte zejména na myčky patřící do energetických tříd A++ a A+++. V neposlední řadě myslete i na kapacitu myčky a mycí programy, a také funkce, které vám zajistí co největší pohodlí. Máme pro vás čtyři nejspolehlivější myčky, které vás zaručeně nezradí. 

Beko DIN 28430 

Vestavná myčka nádobí značky Beko s energetickou třídou A+++ patří mezi nejúspornější. Tento model se také může pochlubit velkou kapacitou až pro 14 sad nádobí. Pro rychlé sušení nádobí jesoučástí myčky i ventilátor. Pro náročnější uživatele se zde nachází také LCD displej, který je umístěn ve dvířkách. Stoprocentní čistotu zaručují antibakteriální těsnění. Model disponuje jasným osvětlením, umístěným v spodní části. Tato myčka patří mezi nejoblíbenější a nejméně poruchové vestavěné myčky.

Electrolux ComfortLift ESL7740RO

Electrolux ComfortLift ESL7740RO je vestavná myčka, která patří mezi dražší modely nad 12 500 Kč. Známá švédská společnost Elektrolux přichází s inovativními a kvalitními spotřebiči a tento model není výjimkou. Má jednoduché a praktické vkládání, vybírání příborů a různých kuchyňských pomůcek pomocí vyjímatelného držáku. Tato myčka si poradí i s křehkým nádobím jako například sklenice na víno, pro které jsou v myčce vyhrazeny speciální držáky. Efektivní a jednoduché sušení nádobí spočívá pouze v otevření dvířek myčky o 10cm. Velké množství programů a velká kapacita pro 13 sad nádobí si také získala přízeň mnoho domácností. 

AEG FFB53630ZW

Netřeba zapomenout i na volně stojící myčku od společnosti AEG, jejíž výrobky se postupem času staly populárními v Česku. Výhodou je také nízká hlučnost, díky níž její tichá aktivita nikoho nebude vyrušovat ani probouzet. Myčku řadíme do energetické třídy A+++, což zabezpečuje značnou úsporu elektrické energie. Myčka s kapacitou pro 13 sad nádobí a vybavena pěti mycími programy a nezatíží vaši peněženku. Funkce ComfortLift je nová technologie, která zaručí nenáročné vkládání a vyjímání nádobí prostřednictvím odebíratelných košů. Další novinkou v oblasti myček je technologie, která poskytuje sušení nádobí bez skvrn. O konečné dosušení se postará obyčejná cirkulace vzduchu, kterou zajistíte pootevřením dvířek o 10cm. 

Čtěte také:  Hoďte vánoční úklid za hlavu

Philco PDA 15103 X 

Americká společnost Philco, s více než stoletou historií, přichází na trh s novou myčkou nádobí. Nerezová myčka s moderním designem patří mezi myčky pro náročnější uživatele. Zařazena je do nejúspornější energetické třídy A+++. Patří mezi myčky s největší kapacitou, až pro 15 sad nádobí a disponuje deseti mycími programy. Funkce odložený start je velmi výhodná zejména tehdy, když si potřebujete nastavit přesný čas mytí nádobí. Neodmyslitelnou součástí této myčky je i LED vnitřní osvětlení, které vám zajistí přehled. Tato tichá myčka je zařazena mezi spotřebiče nad 12 500 Kč.

Zdroje:

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?