Unikátní podcast o zdravém vzduchu a péči o jeho kvalitu

Kvalita vzduchu v panelových domech je poměrně opomíjeným tématem – moc se o ní nepíše a pokud se člověk aktivně nezajímá o ovzduší ve svém bytě, o mnoho důležitých informací může přijít. Proto jsme vytvořili jsme zcela unikátní projekt, na který se můžete těšit každou středu až do Vánoc. Populárně naučnou formou vás seznámíme se vzduchotechnikou a všemi jejími nezbytnými součástmi – jedná se o praktické téma, které má za cíl vzdělávat nejen technicky, a proto bychom vám rádi představili náš nový podcast Zdravý panelák, který je dostupný na Spotify, Youtube a dalších podcastových platformách.

Dozvíte se, co to vlastně vzduchotechnika je, kde se nachází, proč a k čemu slouží a jakou funkci plní zejména v panelových domech. Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi vzduchotechnikou a klimatizací a jak to konkrétně vypadá v paneláku? Chtěli byste vědět, kvůli čemu se může taková vzduchotechnika vznítit, jestli se jejím prostřednictvím může šířit požár a na jaké kuriozity lze v potrubí narazit? Vysvětlíme vám, jak často je dobré takové čištění provádět a jestli existuje nějaká povinnost vztahující se na pravidelnou údržbu. Doporučíme vám, jakou dezinfekci zvolit a prozradíme, kde si můžete zjistit přibližnou cenu čištění. Dozvíte se, zda dokážeme vyčistit i rozvody v bytech, zabýváme-li se též údržbou nových bytovek a jestli se prach ze vzduchotechniky dostat do bytu. Z čeho všeho se nečistoty mohou skládat a jaký je zdroj nečistoty v kuchyňských digestořích? Toto a mnoho dalšího na Vás čeká v následujících epizodách, které postupně naleznete pod tímto odkazem.

Náš ojedinělý podcast je proto vhodný nejen pro správce domů, ale i pro rodiny s dětmi, případně pro jedince s oslabenou imunitou, náchylnou na čistotu ovzduší.

Zajímá vás portfolio naší společnosti, vize či formy spolupráce? Projekty na míru, systém inovací, zpětná vazba od klientů či exotické destinace, kam až jsme se díky našim technologiím vydali vzduchotechniku čistit? Neváhejte a rozšiřte si obzory – jsme tu pro vás!

Napsat komentář