Trendy bydlení pro jaro 2019 představují inspiraci přírodou ve čtyřech odlišných stylech

Bydlení rozhodně není jednotvárné. Mezi aktuální interiérové trendy letošního jara patří Green Fantasy, Be Balanced, Loving Earth a Warm Welcome. Pro každý ze stylů jsou podstatné rozdílné barvy, materiály a doplňky, které interiér přemění na moderní bydlení.

Svěží atmosféra tropů

Máte rádi divokost a veselou kombinaci barev? Potom je styl Green Fantasy pro vás ten pravý. Tapety s květinovými motivy, rostliny a stylový nábytek učiní tento interiér dokonalým. Základními barvami jsou odstíny zelené a jemná meruňková v kontrastu s tmavou oranžovou. Kombinace živých rostlin a odstínů zelené přinese do interiéru svěžest džungle.

Green Fantasy vytváří výrazný interiérový design, který je vhodný pro sebevědomé lidi, kteří mají rádi okolo sebe živo.

Vzdušný skandinávský minimalismus

Méně je někdy více. „Be Balanced je interiérový styl plný harmonie, který je inspirovaný skandinávským minimalismem. Charakterizuje ho jasný a čistý prostor bez zbytečností. Přesné a rovné tvary v kombinaci s perfektně vyladěnými detaily a doplňky z přírodních materiálů podtrhují čistotu a vzdušnost prostoru,“ popisuje jeden z trendů Tadeáš Tenkl, odborník ze Světa bydlení v projektových marketech Hornbach. Jemné, tlumené barvy v odstínech hnědé a petrolejové v místnosti působí útulně a přirozeně.

Be Balanced je ideální pro ty, kteří hledají harmonii a prostor bez zbytečného balastu.

V souladu s přírodou

Tento interiérový styl přestavuje bohatství, které nám dává Země. „Z přírodních materiálů prožívá největší renesanci terakota, která se vrací v moderní podobě – v barvách i v materiálech,“ radí Tadeáš Tenkl. Barevné schéma určují výrazné zemité odstíny červené a křišťálově šedá barva. Díky odvážným barevným kombinacím přináší tento styl hodně energie. Koncept prostoru poskytuje energii na dobytí sil. Útulnost je podpořena nadýchanými polštářky a terakotovými doplňky.

Přírodní styl Loving Earth je perfektní pro každého, kdo chce být spojený se Zemí.

Čtěte také:  Upravte si ložnici podle Feng Shui. Bude se vám lépe odpočívat

Příjemná, teplá a přirozená atmosféra

S tímto interiérovým trendem budete mít ničím nerušený pocit lehkosti. Pohodlí navozují folklórní detaily a přírodní materiály jako například sisal, juta anebo ratan. Ve spojení s doplňky a pohodlnými polštářky navozují útulnou atmosféru. Koncept světlých žlutých a šedých tonů vytváří vzdušný prostor. Jemná barevná paleta je kompenzovaná bohatými detaily.

Warm Welcome je zdrženlivým a současně velmi osobním stylem designu. Ideální je pro ty, kteří mají rádi lehkost a přirozenost.

/Foto: Hornbach/

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?