Tipy na atraktivní developerské projekty v Praze

Rozhodli jste se realizovat koupi nového bytu v Praze? Zajímá vás nejen kvalita bytu, ale i atraktivní lokalita? Hledáte férový přístup? Pak si vyberte developera, který hledí do budoucnosti, ve svém oboru již něco dokázal a záleží mu také na jeho pověsti. Společnost FINEP se za dvacet let stala silným českým developerem, který se zabývá i finančními službami. Ve FINEPU se setkáte se špičkovými odborníky z řad architektů, stavebních inženýrů a dalších specialistů, kteří se ve stavebnictví vyznají a chápou vaše potřeby a požadavky. Za ta léta realizovali desítky rezidenčních projektů a postavili více než 9 500 bytů.

Prosek Park – bydlení v souladu s přírodou

V podání společnosti FINEP mají všechny projekty vždy jedno společné. Nabízejí zajímavou lokalitu, která vytváří prostředí pro spokojený život. Proto znovu objevte pražský Prosek, kde se nachází rezidenční projekt Prosek Park, který se během několika let zařadil k nejoblíbenějším lokalitám, ve kterých je možné pořídit nové byty v Praze. Vedle velmi kvalitního bydlení nabízí tato městská část také přes 8 000 m² zeleně se dvěma velkými dětskými hřišti, lanovkou, houpačkami a prolézačkami. V okolí naleznete nejen velmi dobrou občanskou vybavenost; mateřská školka, jesle, základní školy, průmyslovku či gymnázium, ale také supermarket, banku či poštu nebo i polikliniku. Prosek Park má také velice dobrou dostupnost do centra Prahy.

Malý háj ve Štěrboholech

Dalším unikátním počinkem společnosti FINEP, který ocení nejen milovníci přírody, ale i ti, co si pořizují byt jako dobrou investici, je rezidenční čtvrť Malý háj ve Štěrboholech. Ucelenou moderní architekturu zasazenou do prostředí zeleně, kvalitní byty s balkonem či lodžií ocení i ti nejnáročnější.

Britská čtvrť nabízí bydlení evropského formátu

Západní město ve Stodůlkách, jehož je Britská čtvrť součástí, vzniká již od roku 2007, je nejlepším důkazem, že Praha 5 měla a vždy bude mít své kouzlo. Tato rezidenční čtvrť nabízí vysoce nadstandardní byty a vynikající dopravní dostupnost. Přímo na náměstí najdete stanici metra trasy B. Výhodou lokality je i dostatek pracovních příležitostí v místě bydliště. Pouhých 5 minut chůze se nachází nákupní centrum Avion s obchody jako je Tesco, IKEA, Jysk či A3 sport. Nedaleko je také tradiční a oblíbená Metropole Zličín.

Čtěte také:  Jak otevřít zamčené a zabouchnuté dveře?

Nad Přehradou – bydlení v sousedství lesoparku

Na závěr jsme si nechali malé překvapení a chloubu FINEP, společnosti, jež realizuje nejvýznamnější developerské projety v Praze. Jsou to nové byty na Praze 10 v Hostivaři, jež jsou součástí rezidenčního projektu Nad Přehradou. Jedná se typický příklad, co umí s bydlením udělat atraktivní lokalita. Bydlet v sousedství lesoparku a Hostivařské přehrady je k nezaplacení. A občanská vybavenost? Na jedničku.

Sjednejte si prohlídku a přijďte se podívat do vzorových bytů a domů. Zkrátka, bydlete tam, kde to máte rádi.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?