Stáhněte si nové vydání Okolo bytu

Nové vydání časopisu Okolo bytu je nabité novinkami, zkušenostmi z praxe a doporučeními odborníků. Nechceme zde vypočítávat všechna témata, a tak jsme pro vás připravili jen malou ochutnávku toho, co v časopise najdete. Verze časopisu v PDF je bezplatně ke stažení v Knihovně BD na stránkách Okolo bytu.

Zaměřeno na energie

Úspory energií nejsou žádným novým tématem. Podnětné však mohou být konkrétní zkušenosti. Podívejme se, jak o tom přemýšleli v bytovém domě SVJ Amforová, jaká opatření provedli a kolik dnes šetří.

Ceny energií dopadají na každou domácnost a přeplatek rozhodně nepotěší. Jak je možné, že i když ceny energií klesají, pro mnoho lidí mohou být přesto faktury dražší? V článku se dovíte, proč tomu tak je a jak tomu zabránit.  

Nepřehlédněte legislativní změny

Díky vysokým cenám hypoték a obtížné dostupnosti bydlení zažívá zlatou éru nájemní bydlení. Přečtěte si o chystaných změnách v nájemním bydlení.

Na neplatiče doplácejí ostatní spolubydlící. Neplatičů v SVJ a družstvech přibývá. Jak úspěšné je vymáhání pohledávek a jak správně postupovat?

Nepatříte i vy mezi nedostatečně identifikovatelné vlastníky? O co se jedná a jak to zjistit?

Nové vydání časopisu Okolo bytu přináší řadu dalších článků

Přečíst si například můžete o zdařilé rekonstrukci bytu 3+1, která je doplněna oblíbenými srovnávacími fotografiemi před a po rekonstrukci. Společně se také podíváme na kvalitu vzduchu, který doma dýcháme. Připravili jsme pro vás také detailní vysvětlení podávání žádostí o dotace NZU v případě nízkopříjmových domácností, na což se velmi často ptáte. A opět se vrátíme k energiím – přečtěte si, jak na vlastní výrobu tepla.

Níže si stáhněte vydání Okolo bytu podzim/zima 2023:

Napsat komentář