Správa nemovitostí v Olomouci

Investovat do nemovitosti neznamená, že hned budete vydělávat peníze bez práce. O nemovitost se musíte starat, stejně jako od zdraví, nebo domácího mazlíčka, jinak bude chřadnout a nakonec se vám tam nastěhují leda hlodavci. Pořídit si nemovitost je zodpovědnost, jelikož se může stát spoustu věci, které vás o peníze spíše připraví, než je vydělají. Špatně sepsaná smlouva, přehlédnutý odstavec v právních dokumentech nebo nedbale zacházení se správou účtů. To vše vás může klidně připravit o veškeré úspory, místo abyste vydělávali. A nenechte se zmýlit, o peníze může přijít i zkušený investor.

Největší starosti vám nakonec stejně i přes obezřetnost může způsobit nájemník. Pozdě nebo vůbec nezaplacený nájem, zničený interiér nemovitosti, problémy se sousedy, které ovlivní i budoucí pronájmy. To je jen malý výčet věcí, co se můžou pokazit a vy s tím vlastně nic neuděláte. Výběr nájemníka by měl být stejně pečlivý jako výběr nemovitosti.

Správa nemovitostí a její rizika

I zkušený investor se nevyhne rizikům, ale dobře informovaný investor je dokáže minimalizovat. Stačí se dopředu připravit a nebudete se muset bát o své investované peníze. Nemusíte umět citovat právní zákony nazpaměť, ale vždy je potřeba přečíst si smlouvu celou a zamezit tak „doložkám pod čarou“, které by vás v budoucnu mohly nepříjemně překvapit. Správa nemovitosti vám pomůže zamezit škodám na nábytku nebo ušetřit peníze za neočekávané opravy, které vám může způsobit špatný nájemník. Proto nikdy není na škodu sepsat propracovanou smlouvu, která vás ochrání a zabrání, aby jste byli odpovědní za poškozený majetek.

 

Správa nemovitostí v Olomouci

V Musil reality se zabýváme nemovitostmi více jak patnáct let. Jako rodinná firma dbáme na tradiční hodnoty jako spolehlivost a dobré vztahy, které jsou základem plodné spolupráce. Stejně tak se staráme i o naše klienty, kteří nám důvěřují a s klidem nám svěří své finance. Správu nemovitostí u nás do rukou svěřujeme jen těm nejpovolanějším odborníkům přes reality a nemovitosti. Díky tomu vám bude vaše nemovitost v našich rukou stabilně prosperovat, zatímco vy se můžete v klidu věnovat rodině nebo svým koníčkům. Důkazem jsou stovky našich spokojených klientů v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku nebo například v Litovli, kde pro své klienty spravujeme nemovitosti podle jejich pokynů a přání. Na naše výsledky se můžete podívat v našem portfoliu Spravain.cz. Investice a správa nemovitostí pro nás není jen práce, ale i zábava.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?