Semináře Akademie pro bytové domy startují již nyní v březnu

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. Na první pražský seminář se můžete těšit již v březnu. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro všechny registrované účastníky zdarma. Přijďte zjistit, jak řešit problémy, se kterými se ve vašem bytovém domě setkáváte téměř denně.

Paragrafy v bydlení

12. března 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Soužití v bytovém domě je vždy o citlivém hledání kompromisů. Je možné se ale nějak bránit, když dohoda není možná? Přijďte o vašich problémech diskutovat s odborníky na problematiku bytových domů. V moderované diskuse budou na dotazy odpovídat právníci zaměřující se na SVJ a BD a odborníci se specializací na správu bytových domů.

Nové předpisy ke snížení energetické náročnosti bytových domů

8. dubna 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Na tomto semináři se zaměříme na změny v předpisech pro měření a rozúčtování spotřeby tepla a vody. Seminář proběhne formou moderované diskuse. Diskutovat budou odborníci na legislativu a profesionálové z praxe. Přijďte se přesvědčit, zda jste ve vašem bytovém domě na legislativní změny správně připraveni.

Všechno, co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

14. května 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Bydlíte v Praze a váš dům je napojený na centrální zdroj tepla? Chtěli byste vědět, jak můžete spotřebu tepla z CZT ovlivnit, které z informací kolujících o vytápění z CZT, jsou mýtus a které jsou skutečná fakta? Navštivte náš seminář, který tentokrát pořádáme ve spolupráci se společností Pražská Teplárenská a.s., získejte zajímavé informace a zeptejte se odborníků na všechno, co vás ve vztahu k dodávkám tepla z CZT v Praze opravdu zajímá.

Čtěte také:  Sledujte semináře pro BD a SVJ také on-line

Legislativa bydlení

11. června 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Náš pravidelný seminář pořádaný spolu s městskou částí Praha 9 shrnuje nové a připravované změny v zákonech, které se dotýkají bydlení v bytových domech. Účastníkům semináře budou podány aktuální informace k legislativě bydlení doplněné o nová výkladová stanoviska. Obsah bude soustředěn na oblast bytového spoluvlastnictví a bytová družstva z pohledu členů statutárních orgánů bytových korporací. Součástí semináře bude i přehled základních právních předpisů pro oblast působení SVJ a BD.

Prvních tři semináře se konají v Nadaci ABF v horní části Václavského náměstí (viz mapa). Čtvrté setkání se uskuteční již tradičně na Městské části Prahy 9. Semináře začínají od 16:00 a prezence se návštěvníkům otevírá od 15:45. Semináře jsou pro registrované účastníky zdarma.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?