Semináře Akademie pro bytové domy nyní i on-line

Akademie pro bytové domy většinu svých seminářů pořádá v Praze. S těmi nejžádanějšími tématy navštíví vybraná krajská a okresní města jako třeba Olomouc, Brno, Trutnov či Kolín. Teď ale přichází s webinářem, on-line seminářem, který je dostupný v jakékoliv koutu republiky. O co přesně jde?

 

Co je to webinář?

Jedná se o živou on-line komunikaci, která probíhá prostřednictvím internetu přes webový prohlížeč. Pro účast vám postačí stolní počítač nebo notebook, internetové připojení a sluchátka či reproduktor. Vzdělání o bytových domech si nyní můžete dovolit i z pohodlí vašeho domova.

Podívejte se, jak webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Počet návštěvníků je omezen. Přihlásit se můžete přes formulář po rozkliknutí vybraného tématu.

 

Aktuálně vyhlášené webináře

Jak vybudovat výtah v bytovém domě, kde doposud není | 13. 11. 2018 od 17:00

Řada bytových domů byla postavena bez výtahu, ale kdyby byl k dispozici, většina jejich obyvatel by ho bez váhání využívala. Nikdo totiž nechceme vláčet nákupy, kočárky nebo zařízení bytu do třetího, čtvrtého nebo dokonce pátého patra. To nehovoříme o tom, že byty v horních podlažích bez výtahu mají zpravidla nižší hodnotu a jsou méně vyhledávané. Řešení pro většinu bytových domů přitom existuje a je dostupné. Co vše je potřeba připravit a jak samotný proces vybudování nového výtahu probíhá? To všechno se dozvíte na našem webináři.

 

Rozvody vody a odpadů v bytovém domě | 28. 11. 2018 od 17:00

Jak postupovat, pokud uvažujete o rekonstrukci rozvodů pitné vody a odpadů? Jaké materiály jsou na trhu k dispozici a jakými užitnými vlastnostmi se liší? Jak posoudit technologie rozvodů pitné vody z hlediska hygienické bezpečnosti a provozní spolehlivosti nebo Jak zajistit, aby každé spláchnutí toalety neobtěžovalo hlukem celý bytový dům? Na tyto, ale i mnoho dalších otázek dostanete odpovědi na našem webináři.

0 reakcí

Reagovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?