Připravte se na další schůzi SVJ či BD a využijte možnost nezávazné konzultace nebo rovnou získejte pro váš bytový dům zajímavou slevu

Bydlet pod společnou střechou přináší jak své výhody, tak i nevýhody. Výhodou je zcela určitě ekonomická stránka takového bydlení, pro statutární zástupce SVJ či družstva to přináší zvýšenou míru zodpovědnosti.  Víte, jak je na tento fakt připraven váš dům? Jak jsou zabezpečeny vstupní dveře nebo ty od společných prostor? Je toto řešení dostatečné a všem stranám vyhovující?  Využijte aktuální možnost nezávazné konzultace zcela ZDARMA nebo rovnou 10% slevu na mechanické a elektronické řešení vstupů pro bytové domy od společnosti EVVA, předního evropského výrobce mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů.

Volejte 251 815 561 nebo piště na evva@evva.cz.

Spolehlivé zabezpečení bytového domu nabízí například systém Xesar, který spojuje výhody mechanického kování s elektronickým uzamykacím systémem. Pokud nastane nějaký problém, můžete velmi jednoduše zjistit, kdo, kdy a kam v rámci společných prostor vešel, případně lze časově omezit vstup do domu uklízečkám či technické podpoře. Chtějí se nájemníci po domě pohybovat jen za pomoci jednoho čipu? I toto není pro systém Xesar, díky širokému výběru jednotlivých komponentů žádný problém. Jak systém Xesar může fungovat je k vidění například v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=K8VUijJ2IbY.

Pokud nejste fanoušky elektroniky, není nic snazšího než zvolit pro váš bytový dům čistě mechanický zabezpečovací systém 4KS, který je velmi odolný a představuje tak skvělé řešení i do těch nejnáročnějších podmínek. Klíče tohoto systému je téměř nemožné zkopírovat, navíc tvrdokovové tlačné stavítko a modulové konstrukční provedení (SYMO) mají vysoký ochranný účinek proti vytržení, odvrtání a rozlomení, čímž dosahují parametry 4KS nejvyšší bezpečnostní třídy.

Ještě stále nemáte jasno? Více informací o uzamykacích systémech EVVA můžete najít i v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=kRj9A5-qe40 nebo využijte aktuální nabídky konzultace a zisku nezávazné cenové nabídky zcela ZDARMA.

Čtěte také:  5 zásad při výběru vstupních dveří do bytu

Více informací o systémech EVVA je také k dispozici na www.evva.cz.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?