Oživte své prázdné stěny. Vyberte si plakáty na zeď podle svého vkusu

Máte ve svém bytě pouze prázdné stěny nebo tam máte obrazy, které se vám již okoukaly? Změnit to můžete snadno. Zkuste si vybrat plakáty na zeď, které dotvoří váš interiér k dokonalosti.

Je libo černobílé plakáty na zeď?


Minimalismus a jednoduchost jsou nadčasové a stále trendy. Co je více jednoduchého, než přímé černé linie a černobílá kombinace. U těchto obrazů na zeď se nemusíte bát, že by se vám při změně vašeho interiéru nehodily barevně k ostatnímu vybavení. Černá a bílá se hodí ke všemu a tak se nemusíte bát i větších úprav. Hodí se spíše do jednoduše řešených designových prostorů, kde vyniknou a vytvoří atmosféru domova.

Dětské plakáty na zeď

Děti milují naopak barevné obrázky a zvířata. Čím více barev a veselejší jsou, tím více se jim líbí. Obrazy na zeď se zvířátky jako je žirafa, slon nebo tygr vytvoří v dětském pokoji útulný prostor. Nejlépe vypadá více obrázků u sebe. Díky jejich dostupnosti je lze kdykoliv nahradit jinými a ty staré třeba věnovat jinému mladšímu dítěti. Plakáty na zeď vypadají krásně díky kvalitním dřevěným rámům. Děti je budou milovat.

Hvězdná mapa oblohy jako originální dárek

Pro rodiče k narození dítěte nebo pro milovaný protějšek je plakát hvězdné mapy oblohy ideálním dárkem na míru. Vyberete si datum, které je pro vás něčím důležité a objednáte si obraz hvězd, které byly takto rozmístěny na obloze ve vámi vybraný okamžik. Díky tomu si jej můžete neustále připomínat díky obrázku na zdi.

Napsat komentář