On-line webinář Akademie BD. Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 3. 3. 2020 od 18 hodin ve vašem PC nebo notebooku.

Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

Poslali jste zadání dodavatelům výtahu? Čeká vás výběr a vyhodnocení nabídek? Na našem webináři s vámi tentokrát projdeme krok za krokem celým procesem vyhodnocení nabídek a výběrem dodavatel. Ukážeme vám na co si při výběru dát pozor, čeho se vyvarovat a jak hodnotit a podle čeho. Prozradíme vám i jaká jsou, nebo mohou být úskalí samotné realizace. Webinářem vás provede Rafael Tyml ze společnosti KONE.

Co je webinář?

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?