Obraz New York: Buďte i doma ve víru velkoměsta

Milujete velkoměsta? Pak vám zcela jistě musí učarovat i New York. Jedná se doslova o fenomenální město opředené mnoha legendami. Spojené státy americké sice dokážou nabídnout spousty zajímavých aglomerací, jako jsou třeba Los Angeles, Chicago a další, New York je ale jedničkou. A to nejenom proto, že se jedná o nejlidnatější město v USA. Co všechno vlastně ve městě, které nikdy nespí, můžete zhlédnout? Tak v první řadě jde o architektonické skvosty z dílen světových návrhářů. Moc hezky vypadají majestátní Empire State Building anebo slavná Statue of Liberty. Právě ona symbolizuje svobodu a volnomyšlenkářství, jež jsou pro New York tolik charakteristické. Brooklynský most nebude zcela jistě se svou unikátní konstrukcí pozadu. Industriální atmosféra je právě tady cítit úplně nejvíce. Ať už patříte mezi příznivce jakéhokoli stylu, stoprocentně si najdete to své, co by se vám extrémně zamlouvalo. Pokud si pořídíte do svého interiéru obraz New York, s největší pravděpodobností získáte vkusný solitér, jenž se ve vašem domě rozhodně neztratí. Naopak vykouzlí z obývacího pokoje, předsíně nebo jiné místnosti prostor, v němž se budete cítit velmi příjemně.

Manhattan je doslova přeplněný slavnými budovami

Na kterém místě se nachází největší množství architektonických skvostů? No přece na Manhattanu. Jedná se o jeden z tradičních obvodů New Yorku, kam míří každým rokem statisíce turistů. Zkrátka to tady žije a onu atmosféru si můžete přenést i k vám domů! Pamatujete se na Dvojčata? Ano, jednalo se o bývalé světové obchodní centrum. Dvě obrovské budovy byly ovšem zničeny při atentátech v New Yorku. Město si ale rozhodně pokoj nedalo a na jejich místě postavilo novou budovu světového obchodního centra, která také dokáže doleva vyrazit dech. Její název je ale poněkud odlišný, a to One World Trade Center. Upozornit bychom ale měli i na další zajímavé stavby, které obraz New York dokáže nabídnout. Jsou jimi třeba Grand Central Terminal, Rockefellerovo centrum nebo Empire State Building. Pohled na 5th Avenue svádí nejen ženy k nekonečným nákupům ve spoustě butiků.

Čtěte také:  Dlažba 3x jinak dodá styl chodbě, koupelně i kuchyni

Brooklyn jako symbol New Yorku

Mezi tradiční symboly New Yorku řadíme také most v Brooklynu a prakticky celou tuto čtvrť. Sám most je ale do jisté míry dominantní. Jedná se o velkolepou stavbu, která dokáže na první pohled zaujmout i úplně nestranného pozorovatele. Imponuje především svým industriálním charakterem. I frekvence pohybujících se aut je do značné míry zajímavým úkazem. Pokud milujete ruch velkoměsta, pak byste asi složitě hledali nějaký lepší symbol. Ve spojení se žlutými taxíky může působit pohled na Brooklyn velmi zajímavě. Na obraz se nebudete moci vynadívat.

Spousta barev v akci

New York doslova hraje barvami. Snímky rušných předměstí jsou prosycené atmosférou byznysu, zábavy a nevšedních zážitků. Pokud je chcete také okusit, pak vám je obraz New York City určitě dokáže přenést až k vám domů. Pokud příliš neholdujete pestrým barevným odstínům, vůbec to nevadí. Vždyť si lze pořídit také obrazy, které jsou třeba černobílé anebo v provedení sépie. I bez spousty krásných barev se v případě snímků zajímavých koutů New Yorku dokážete bez větších problémů obejít. China Town, Brooklyn anebo jiné metropolitní části tohoto amerického města zaujmou i detaily bez barev.

https://myloview.cz/obrazy/podle-kategorie/mesta/new-york/

A co ostatní symboly New Yorku?

New York není pouze o stavbách, ale také o životním stylu. Vždyť tady nejdeme směs různých kultur a lidí, kteří prostě milují život. Tradičním symbolem této pulsující metropole jsou mimo jiné také klasické žluté taxíky. Přesně je charakterizuje obraz New York taxi. V detailu si můžete prohlédnout nejen toto auto, ale také samotné pozadí typické právě některou známou budovou postavenou v New Yorku. V kombinaci s brooklynským mostem vypadá celek originálně a místo si najde v jakémkoli pokoji. Jakékoli obrazy na stěnu New York jsou doslova prošpikované životem a i ve zdánlivě nudné a usedlé domácnosti dokážou vytvořit atmosféru, kterou vám budou návštěvy závidět.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?