Novinky z oblasti bytových domů přímo do vaší schránky: Předplaťte si magazín Okolo bytu

Jak ušetřit za vytápění? Co předchází rekonstrukci? Jak řešit problematické sousedské vztahy? To je jen slabý výčet témat, o kterých jste se mohli více dozvědět v magazínu Okolo bytu. Chcete každý čtvrtrok najít informace pro SVJ, bytová družstva a obyvatele bytových domů přímo ve vaší schránce? Předplaťte si magazín Okolo bytu na novou sezónu 2020.

Co v magazínu naleznete?

Magazín Okolo bytu vychází od roku 2012. V rámci projektu Okolobytu.cz doplňuje elektronicky publikované články, diskusní fórum a e-letter. Je založený především na spolupráci s odborníky, a to z oblasti práva, technologií, financí apod. „Díky diskusnímu fóru, které je na webu Okolobytu.cz, snadno víme, co lidé právě řeší, tak se snažíme dohledat a informovat o klíčové problematice a tato témata pak přednostně zpracováváme,“ vysvětluje jeden z postupů při zpracování témat šéfredaktorka Dominika Bučková.

Kde časopis objednáte?

Odběr časopisu formou ročního předplatného si lze objednat na stránkách www.knihovnabd.cz. V internetovém obchodě Knihovna pro bytové domy najdete kromě Okolo bytu také další tištěné publikace, elektronické knihy a videa z webinářů Akademie pro bytové domy.

Časopisy z roku 2019?

Nechcete přijít o informace z minulého roku? Zakoupit můžete i archiv časopisů za zvýhodněnou cenu. Balíček čtyř výtisků objednávejte také na www.knihovnaBD.cz.

Speciály Okolo bytu

Pětkrát do roka také vychází speciál Okolo bytu, publikace Co řešíme v SVJ – publikace věnovaná vždy danému tématu. Souhrn všech čísel za rok 2019 si můžete zakoupit na www.knihovnaBD.cz. Nebo jednotlivě stáhnout na v pdf formě na www.okolobytu.cz/co-resime-v-svj. K dispozici je pět vydání, která se věnovala:

  • Peníze a dotace
  • Modernizace domu
  • Nejčastější problémy v SVJ
  • Teplo v bytovém domě
  • Výtahy

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?