Komplexní bezpečnost v bytovém domě. Jaké vybavení zvolit?

Maximálního zajištění a zabezpečení domovů dosáhnete s vhodně zvoleným vybavením zahrnujícím nejen kvalitní a odolné dveře, ale i ty nejmenší doplňky a bezpečnostní prvky. Díky nim vytvoříte v panelákovém mikrosvětě bezpečné a komfortní domovy.

Bezpečí začíná u vchodových dveří

Svj Lamačova 907 Praha

Odolné dveře musí 100% zabezpečit vchod, ochránit domovy, ale současně zapadnout do designu samotného domu. A v neposlední řadě být praktické. Tohle všechno dokážou pouze nejkvalitnější vchodové dveře speciálně sestavené dle vašich potřeb a požadavků.

Zvolte kvalitní zámek

Není zámek jako zámek. Vždy vybíráme takové, které jsou ty nejvhodnější pro vaše řešení. Do vašich dveří instalujeme samozamykací, manuálně zamykací nebo elektromotorické zámky, které zvyšují jejich bezpečnost. 

Objektové kování zvýší vaši bezpečnost

Unnamed 1 1

Objektové kování je nepostradatelným bezpečnostním prvkem dveří bytových a panelových domů, který vyzdvihne jejich bezpečnostní a funkční vlastnosti. Vyberte si tak pro svůj vchod to pravé ve špičkovém provedení.  

Kamery odradí zloděje i vandaly

Instalace moderních kamerových systémů, monitorující pohyb, přinese v panelovém domě zvýšení bezpečnosti společných prostor, a tím kvalitu samotného bydlení. Odradí nejenom potenciální vandaly a zloděje, ale všechny, kteří by na chodbě porušovali domovní řád. 

Vybavte dům chytrou technikou

Jejím účelem je zvýšit pocit bezpečí a jistoty všech obyvatel domu. K tomu slouží především kvalitní a propracované požární poplachové systémy, ale i ty přístupové. Vyberte ten nejvhodnější pro vás.

Jenom komplexní ochrana zahrnující dveře, doplňky a různé typy bezpečnostních prvků vám pomůže zabezpečit prostory tak, aby se všichni obyvatelé cítili bezpečně a komfortně.   

Rádi vám pomůžeme se sestavením komplexní bezpečnosti.

 

Napsat komentář

Cookie Consent with Real Cookie Banner