Jenom svítit jim už nestačí. Chytré žárovky dnes umí věci, které byste od nich rozhodně nečekali | Okolo bytu

Jenom svítit jim už nestačí. Chytré žárovky dnes umí věci, které byste od nich rozhodně nečekali

Chytré žárovky nedostaly své jméno zadarmo. Představte si osvětlení, které ovládáte ze svého telefonu, a které se přizpůsobí vašim potřebám. Osvětlení, které si zapamatuje vaše denní zvyky a každý večer s vámi usíná a ráno vstává. To jim ale nestačí. Teprve teď přicházejí na řadu jejich největší trumfy. Voní, hrají, hlídají!

Žárovky které myslí za vás

„Základ systému spočívá v soustavě chytrých Smart žárovek, které kromě osvětlení zároveň také zvládají přehrávat hudbu, nebo provonět pokoj vůní podle vaší momentální nálady,“ vysvětluje Ondřej Žatečka z firmy Audiopro. Samozřejmostí je právě jejich ovládání přes telefon či tablet, kdy můžete zároveň tato chytrá zařízení nastavit podle chuti, nejen co se týče jasu a barvy osvětlení, ale i například s nastavením času spuštění.

Přímo z postele si tak můžete zařídit ranní probuzení do pokoje nasvíceného oblíbeným barevným odstínem a s příjemnou vůní, která vám pomůže správně se naladit. Variabilita vůní a zejména barev je přitom opravdu široká a ložnici či obývací pokoj si tak můžete zahalit do červené, oranžové, decentně modré, zelené nebo do některého z dalších více než šestnácti milionů barevných odstínů.

Kdo u vás doma hlídá? Smart žárovka!

Smart žárovku můžete také využít na hlídání vašeho domova nebo chaty. Žárovka se zabudovanou Wi-Fi kamerou zvládne kontrolovat váš domov opravdu důkladně. Umí pořídit zvukový i obrazový záznam, který je přes webovou aplikaci dostupný odkudkoli nebo jej můžete ukládat na paměťovou kartu. Nebo také rozsvěcet a zhasínat se, aby to vypadalo, že jste doma. I tuto chytrou žárovku můžete naprosto jednoduše a pohodlně ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu a neustále mít přehled, co se doma děje.

Chytré žárovky a řada dalších komponentů se vzájemně doplňují. Lze je spojovat do zón, jednotně je ovládat a nastavovat. Nabízejí rozmanité funkce, jsou k dispozici v mnoha velikostech a do všech typů objímek. Dejte i vaší žárovce možnost vyniknout. Vás to bude bavit a návštěvy zaručeně oslníte – jejich žárovky třeba ještě nevydaly ani jediný tón.

0 reakcí

Reagovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?