Jenom svítit jim už nestačí. Chytré žárovky dnes umí věci, které byste od nich rozhodně nečekali

Chytré žárovky nedostaly své jméno zadarmo. Představte si osvětlení, které ovládáte ze svého telefonu, a které se přizpůsobí vašim potřebám. Osvětlení, které si zapamatuje vaše denní zvyky a každý večer s vámi usíná a ráno vstává. To jim ale nestačí. Teprve teď přicházejí na řadu jejich největší trumfy. Voní, hrají, hlídají!

Žárovky které myslí za vás

„Základ systému spočívá v soustavě chytrých Smart žárovek, které kromě osvětlení zároveň také zvládají přehrávat hudbu, nebo provonět pokoj vůní podle vaší momentální nálady,“ vysvětluje Ondřej Žatečka z firmy Audiopro. Samozřejmostí je právě jejich ovládání přes telefon či tablet, kdy můžete zároveň tato chytrá zařízení nastavit podle chuti, nejen co se týče jasu a barvy osvětlení, ale i například s nastavením času spuštění.

Přímo z postele si tak můžete zařídit ranní probuzení do pokoje nasvíceného oblíbeným barevným odstínem a s příjemnou vůní, která vám pomůže správně se naladit. Variabilita vůní a zejména barev je přitom opravdu široká a ložnici či obývací pokoj si tak můžete zahalit do červené, oranžové, decentně modré, zelené nebo do některého z dalších více než šestnácti milionů barevných odstínů.

Kdo u vás doma hlídá? Smart žárovka!

Smart žárovku můžete také využít na hlídání vašeho domova nebo chaty. Žárovka se zabudovanou Wi-Fi kamerou zvládne kontrolovat váš domov opravdu důkladně. Umí pořídit zvukový i obrazový záznam, který je přes webovou aplikaci dostupný odkudkoli nebo jej můžete ukládat na paměťovou kartu. Nebo také rozsvěcet a zhasínat se, aby to vypadalo, že jste doma. I tuto chytrou žárovku můžete naprosto jednoduše a pohodlně ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu a neustále mít přehled, co se doma děje.

Chytré žárovky a řada dalších komponentů se vzájemně doplňují. Lze je spojovat do zón, jednotně je ovládat a nastavovat. Nabízejí rozmanité funkce, jsou k dispozici v mnoha velikostech a do všech typů objímek. Dejte i vaší žárovce možnost vyniknout. Vás to bude bavit a návštěvy zaručeně oslníte – jejich žárovky třeba ještě nevydaly ani jediný tón.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?