Jak se bydlí u parku? Metrostav Development představuje další atraktivní projekt!

Při pohledu na současné ceny nájemného, potažmo prodejní ceny nemovitostí, se zdá, že realitní bublina pomalu splaskává. Růst se výrazně zpomalil a v některých lokalitách dokonce nastal propad. Praha sice stále platí za nejdražší místo k bydlení, ale i v metropoli dochází k mírnému zlepšení. S koupí vytouženého bytu přesto spěchat nemusíte. Atraktivní nabídky totiž teprve přijdou  – například v rámci nového rezidenčního projektu Byty u parku.

Za rezidenčním projektem Byty u parku stojí známý český developer Metrostav Development. Ve spolupráci s architektonickým studiem Architecture Interior Project volně navázal na předchozí projekt Byty Na Vackově a nabídne celkem 272 bytů a dva ateliéry.

1 1

Zájemci o bydlení na Pražském Žižkově se mohou těšit na kompaktní bytové jednotky o dispozici 1+kk, větší 2+kk a 3+kk, velmi prostorné 4+kk včetně mezonetových bytů a jeden byt o dispozici 5+kk. Celkem jedenáct bytových domů s nejvýše 6 nadzemními podlažími přirozeně zapadne do okolní zástavby, ale i tak svým nevšedním architektonickým řešením vzbudí pocit výjimečnosti.

Nové byty Praha 3 byly navrženy s důrazem na funkčnost. Z návrhu je patrný akcent na velkorysý přísun denního světla, prakticky řešené dispozice a synergii moderní architektury. Celkový dojem utváří přítomnost balkonů, teras a zahrad situovaných s ohledem na soukromí rezidentů. A konečně i přilehlý park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje.

2 1

Vackov si developer neoblíbil náhodou. Úroveň občanské vybavenosti Žižkova je již nyní velmi dobrá a v budoucnu jej čeká další rozvoj. V bezprostředním okolí projektu nebude obyvatelům chybět žádná základní služba. A kdyby se přeci jen rozhodli pro cestu do centra Prahy, od autobusové či tramvajové zastávky je dělí jen pár minut chůze.

Další informace o projektu a možnost rezervace najdete na bytyuparku.navackove.cz.

Napsat komentář