Byty Na Vackově: Moderní bydlení v poklidné lokalitě se světlou budoucností

Mrzí vás, že si nemůžete dovolit vlastní byt na některé z nejprestižnějších pražských adres? Nebuďte z toho smutní, optikou dneška mají navrch jiné lokality než před deseti, patnácti lety.

Skvělou volbou pro početnou rodinu, starší pár v důchodovém věku i aktivní, bezdětné třicátníky je Vackov. Respektive developerský projekt Byty na Vackově – finančně dostupné bydlení na Praze 3 ve vysokém standardu staví Metrostav Development a soudě dle vizualizací půjde o velmi atraktivní záležitost. Možná, že některý z 347 bytů doplněných ateliéry a nebytovými prostory čeká právě na vás. Kombinaci charakteristického klidu okrajové části s živočišností přilehlého Žižkova odolá málokdo.

Důraz a soukromí a prostor

Za architektonickým návrhem stojí odborníci z renomovaného studia MS Architekti, kteří v minulosti realizovali Centrum přírodovědných a technických oborů Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, masterplan jižního přístavu v Helsinkách, Dvorecký most, bohumínský Lesopark Na Panském a mnohé další zvučné projekty.

Projekt Na Vackově čítá pět budov, každou s maximálně dvanácti podlažími. Architekti naštěstí ustoupili od klasického pojetí v podobě jednolité uliční hmoty. Při pohledu na vizualizace je patrná tendence o členitost a asymetrii. Vytvořili koncept, který budoucím rezidentům nabídne mnohem více než obyčejné bydlení: v metropolitních bytech získají spoustu prostoru a soukromí. Jednotkám nebudou chybět balkony s lodžiemi a ve spodních patrech ani předzahrádky.

Byty Praha 3 s různorodými dispozicemi (1+kk až 5+kk) byly navrženy v elegantním, minimalistickém duchu, s ohledem na dostatek přirozeného světla a praktické uspořádání prostoru. Samozřejmostí je kvalitní vybavení a možnost individuálního uzpůsobení některých prvků (dlažba, obklady, koberec, podlahy…) ještě před nastěhováním.

Předpokládaný termín dokončení prvních třech budov připadá na druhé pololetí roku 2020. Klíčky od bytů noví majitelé získají během prvního pololetí 2021. Zbylé dva objekty budou dokončeny na přelomu let 2020 a 2021 a připraveny k nastěhování ve druhém pololetí téhož roku.

Čtěte také:  Jak vyčistit skvrnu od rajčat, voskovek nebo asfaltu? Takhle snadno si poradíte s deseti nejčastějšími problémy

Lokalita s neobyčejnou atmosférou

Ani nejlepší byt nemůže být zárukou spokojeného bydlení – na celkovém dojmu se totiž významně podílí lokalita. V případě Vackova naštěstí není důvod k obavám. Naopak jde o jednu z mála pražských čtvrtí, které si dodnes dochovaly unikátní genius loci. Přilehlý Horní Žižkov zase slibuje perfektní občanskou vybavenost.

V bezprostřední blízkosti projektu se navíc nachází mnoho úžasných míst. Za zmínku stojí park Židovské pece, Olšanské hřbitovy, park Na Balkáně, ikonické kino Aero a v neposlední řadě cyklostezka na Kralupské dráze vedoucí až k mostu nad Seifertovou ulicí.

Pokud vás byty v Praze na Žižkově zaujaly, sledujte aktuality na byty.navackove.cz, kde najdete platný ceník a kontaktní údaje na kompetentního makléře.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?