Inovativní interiér? Nechte nábytek se vznášet

Vše se neustále mění a vyvíjí. Jinak tomu není ani u nábytku a designu. Trendem poslední doby je vzdušnost, minimalismus a nadčasovost. Chcete svůj domov odlehčit a dodat mu styl? Prozkoumejte s námi krásy “levitujícího” a inovativního nábytku, jenž se nikdy neokouká.

Vzepřete se gravitaci

Design, stejně jako technologie, jde mílovými kroky kupředu. Proto je zcela na místě vytvořit si domov takový, aby stále působil svěže, vzdušně a minimalisticky. Jen díky tomu se bude člověk s mnohem  větší radostí vracet domů a užívat si jeho komfort. „Obydlí snadno  odlehčíte novými kusy nábytku, které přirozeně zapadnou a dodají mu vzdušnost. To přesně přináší italský přední výrobce nábytku LAGO, který přichází s konceptem levitujícího nábytku Air,” architektka české pobočky LAGO Hana Manfredi. Nechte domov dýchat.

11

Chcete levitující postel, stůl, pohovku, šatnu, lavici nebo komodu? Žádný problém. ‚‚LAGO používá technologie a materiály, které umožňují, aby se police, postele, pohovky, a dokonce i kuchyňské jednotky zdály být odloučené od země. Tímto způsobem vytváří iluzi prostoru a otevřenosti, která je dnes v interiérovém designu velmi ceněna. Jedním z nejvýraznějších příkladů levitujícího nábytku od LAGO je kolekce postelí, které vypadají, jako by byly bez jakékoliv podpory. Této optické iluze je dosaženo pomocí transparentních nebo skrytých nohou a sofistikovaného systému upevnění, který drží postel stabilně na místě, zatímco zároveň poskytuje dojem, že je v prostoru volně zavěšena,” Hana Manfredi.

Vizuální lehkost

Obdobně působí i stolky, police a další úložné systémy, které jsou připevněné ke stěnám tak, aby byly podpěry minimalizovány nebo zcela skryty. To nejen zvýrazňuje čistotu a jednoduchost designu, ale také umožňuje neobvyklé konfigurace, které by s tradičním nábytkem nebyly možné. Koncept levitujícího nábytku není pouze estetickou záležitostí. Má také praktický rozměr, usnadní úklid podlah a celého interiéru.

M

Pokud jde o budoucnost interiérového designu, LAGO stojí v čele inovací – kombinuje technologii, kvalitní materiály, udržitelnost a estetiku tak, že vznikají prostory, které jsou nejen  krásné, ale také promyšlené a odpovídající potřebám moderního života. Levitující nábytek je více než jen trend – je to způsob, jak předefinovat pojem komfortu a stylu v interiérech.

Čtěte také:  Chyby při pojištění domácnosti nás mohou stát spoustu peněz

Prozkoumejte jej naživo

Pro ty, kdo mají zájem vidět levitující nábytek LAGO „naživo”, společnost nabízí možnost návštěvy unikátního showhouse, kde si lze prohlédnout a vyzkoušet nábytek v reálném domácím prostředí. Tato zkušenost umožní lépe pochopit, jak by mohl tento nábytek transformovat vlastní prostory.

N

Napsat komentář