Prodej nemovitostí v Plzni jede na plné obrátky

Dáváte přednost bydlení v klidné lokalitě, nebo vás láká rušný život v centru? Prodej nemovitostí v Plzni má na starost realitní kancelář Pubec. Aktuální nabídku nemovitostí k prodeji najdete vždy v online katalogu a prohlídku každé jedné z nich si můžete domluvit během pár minut.

Reality Plzeň

Prodej bytů v Plzni jede na plné obrátky. Největší poptávka je po malých bytech 1+1 (1+kk), 2+1 (2+kk) případně 3+1 (3+kk). V nabídce najdete ale i velké a rodinné byty. Lokalita je často při koupi bytu rozhodujícím faktorem. Plzeň se nepotýká se zvýšenou kriminalitou a občanská vybavenost a služby jsou dobře dostupné všude po městě. Rozhodujícím faktorem je tak stav nemovitosti, úprava blízkého okolí a také klid v oblasti. Rodiny s dětmi a senioři upřednostňují městské části dál od centra. Vyhledávají klid a možnost zajít si na procházku do přírody nebo parku. Mladé páry, studenti a jednotlivci naopak míří do centra Plzně. Ceny bytů jsou zde ale vyšší a také pronájem bytů je v centru o něco dražší, než v okrajových částech města.

O prodej domů v Plzeňském kraji se stará realitní kancelář se sídlem v Plzni. Pubec inzeruje domy na prodej nejen v Plzni a příměstských částech, ale v celém Plzeňském kraji. V současné době tak v nabídce najdete domy na prodej od Mariánek až po Šumavu. Na prodej jsou rodinné i více generační domy v původní zástavbě, ale i rozestavěné novostavby, řadovky nebo zděné bytové domy. Mimo město jsou nemovitosti často levnější. Malá města v dojezdové vzdálenosti od Plzně tak lákají novomanžele a mladé rodiny, které hledají místo, kde se usadit. Plzeňský kraj pak láká širokou nabídkou pracovních míst i malebností svých měst a vesnic.

Na co si dát při koupi nemovitosti pozor?

Ptejte se na technický stav a nezapomeňte na energetický štítek domu. Zajímat by vás měla i případná věcná břemena, která jsou s nemovitostí svázána a podcenit není dobré ani sousedské vztahy. Situaci může zkomplikovat i památková zóna či ochranné pásmo. Šikovný realitní makléř vám však nemovitost k prodeji dobře proklepne.

Čtěte také:  Poplatky, provize a další povinnosti. Zjišťovali jsme, co všechno navíc musíte zaplatit, když kupujete nemovitost

Pubec ví, co klienti potřebují, proto jim nabízí širokou škálu realitních služeb včetně hypotečního poradenství.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?