DISKONT DEPOT – levné a efektivní skladování v Brně

V poslední době je velká poptávka po bezpečných a čistých skladovacích prostorech. Tuto ojedinělou službu můžete v současnosti využívat už i v Brně, kde vznikl efektivní systém skladovacích kontejnerů, které využijí soukromé osoby i firmy.

Jak tato služba funguje?

Skladovací prostory jsou ve formě kontejnerových boxů ve dvou základních velikostech, a to 6,7 m2 a 13,5 m2. Aktuálně jich je k dispozici více než sto, což zaručuje dostatečnou kapacitu.

Sklady jsou střeženy 24 hodin denně, čímž je zaručena naprostá bezpečnost uložených předmětů. Klienti mají umožněn nepřetržitý přístup ke svému kontejneru.

Provoz skladů zajišťuje společnost Profibaustoffe CZ, s.r.o. ve svém firemním areálu, na Vídeňské ulici (v blízkosti obchodního centra Futurum), ve výborné poloze u dálnice D1 a skvělou dostupností pomocí MHD i automobilu.

A jaké jsou výhody tohoto skladovacího systému?

  1. Bezpečnost

Váš majetek je chráněn proti vniknutí nepovolaných osob. Areál nepřetržitě střeží průmyslové kamery a strážný provádí průběžné kontroly celého objektu. Kontejnery jsou vyrobeny z masivního kovu, tudíž jsou odolné proti vloupání a vandalismu.

  2. Vybavenost kontejnerů

Kontejnery mají all inclusive vybavení, tzn., že disponují vnitřním i venkovním osvětlením s čidlem pohybu. Pro ty, co potřebují, je k dispozici elektrická přípojka.

  3. Další výhody oproti jiným poskytovatelům skladovacích služeb

V uvedených kontejnerových skladech je váš majetek dokonale chráněn před povětrnostními vlivy. Pokud budete chtít skladovat velké a těžké předměty, anebo předměty na paletách, můžete si zapůjčit vysokozdvižný vozík pro snadnější manipulaci při uskladňování.

Délku pronájmu skladů můžete flexibilně měnit; při ročním pronájmu zaplatíte jen za 11 měsíců – získáte 1 měsíc zdarma.

4. Sklady jsou vám k dispozici NONSTOP, a to všechno za velmi příznivé ceny.

5. Do areálu můžete vjet osobním i nákladním autem (vjezd je povolen i TIR) a předjet přímo před váš pronajatý kontejner.

Čtěte také:  6 tipů, jak používat myčku

Zaujalo vás skladování? Neváhejte navštívit web Diskont Depot a zjistit více či si objednat skladovací prostory.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?