Co vás čeká v Akademii pro bytové domy do konce jarní sezóny?

Semináře a webináře Akademie pro bytové domy jsou v plném proudu. Navštívit můžete jak tradiční semináře, se kterými Akademie přijíždí i do regionů mimo Prahu, tak novinku loňského roku on-line semináře, tzv. webináře.

Rozúčtování tepla a technologie, které ho šetří

OLOMOUC – 4. 5. 2019 od 16.00 hod. v BEA centrum Olomouc (Kosmonautů 1288/1)

Všechno, co potřebujete vědět o rozúčtování tepla v bytovém domě, a ještě něco navíc. Nejlepší teplo je totiž to, které vůbec nespotřebujete. Na našem semináři se dozvíte vše o správném měření a rozúčtování tepla z centrálního zdroje (CZT) a o monitorování efektivity provozu v případě, že máte vlastní domovní kotelnu. V druhé části vám ukážeme, jak nahlížet na bytový dům z hlediska technologií pro vytápění, přípravu teplé vody a spotřebu elektrické energie. Ukážeme vám, jaké jsou nejnovější trendy v technologiích a porovnáme je mezi sebou z hlediska efektivity a ekonomiky provozu.

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP

NÁCHOD – 21. 5. 2019 od 16.00 hod. v hotel U Beránka (Masarykovo náměstí 74)

VYSOKÉ MÝTO – 23. 5. 2019 od 16.00 hod. na Gymnázium Vysoké Mýto, (nám. Vaňorného 163)

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Na dotazy účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Webináře

Na přelom května a června se také připravuje série on-line seminářů, tzv. webinářů. O připravovaných akcích najdete veškeré informace na webu www.AkademieBD.cz. Jeden z jarních webinářů se uskutečnil již v dubnu. Zhlédnout ho můžete ZDE.

Čtěte také:  Sedm otázek o čištění odvětrávacího potrubí


0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?