Červnové vydání magazínu Okolo bytu k dispozici on-line

Nejnovější vydání časopisu Okolo bytu získáte také on-line. K dispozici je ve formátu pdf a zakoupit ho můžete na webu www.KnihovnaBD.cz. Co v něm najdete?

Legislativa, finance i technologie

Tištěný časopis, stejně jako celý projekt Okolo bytu, se zaměřuje na situace a problémy, s nimiž se při správě domu a péči o něj setkávají zástupci bytových družstev a SVJ i jednotliví vlastníci bytů. V nejaktuálnějším čísle můžete zjistit, jaká je aktuální situace ohledně daně z nemovitosti pro rok 2020. Ujasníte si, jak pandemie koronaviru ovlivnila letošní roční vyúčtování nákladů na teplo a vodu a zaměříme se na sousedské spory vyvolané balkonem či lodžií.

Časopis s unikátním obsahem

Časopis neobsahuje stejné články jako web Okolobytu.cz nebo e-letter Okolo bytu. Výběr témat je však často inspirován příspěvky uživatelů diskusního fóra a reprezentuje proto oblasti, ve kterých je poptávka po ověřených informacích aktuálně největší. Zastánce toho je například rubrika: „Co se v oblasti bytových domů řeší nejvíce?“, kde odborníci komentují do hloubky diskusní vláka z on-line diskuse.

Také první březnové číslo Okolo bytu stále zakoupíte na stránce www.KnihovnaBD.cz. Časopis obdržíte do vaši e-mailové schránky ve formátu pdf.

Zaujal vás časopis? Předplaťte si ho přímo do schránky

Odběr časopisu formou ročního předplatného si lze objednat na stránkách www.KnihovnaBD.cz. V internetovém obchodě Knihovna pro bytové domy najdete kromě Okolo bytu také další publikace, elektronické knihy a videa z webinářů Akademie pro bytové domy.

0 Comments

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?