Bytové doplňky aneb buďte kreativní i v interiéru

Bytové doplňky jsou oblastí, ve které se fantazii meze nekladou. V současné době si je možné pořídit pestrý sortiment produktů, takže se zde může realizovat opravdu každý, a to bez zvýšených nároků na finance!

Zkrášlete svůj domov za pomoci květin a stylových váz

Pokud litujete, že nemáte zahrádku a nemůžete se kreativně „vyřádit”, i v rámci interiéru se dnes lze realizovat bez jakýchkoli problémů. Tak např. si je možné pořídit řadu známých i méně známých květin a k nim stylové vázy a doplňky. Nemusí to být přitom vůbec drahé. Lze totiž využít slevový kupón na Florea.cz anebo na další e-shopy. Nakoupíte tak levněji a navíc naprosto pohodlně.

Tipy na další bytové doplňky

Pojem „doplňky do bytu” je poměrně široký. Z toho vyplývá, že můžete naplno povolit uzdu své fantazii. Některé z nich přitom mají čistě estetický charakter, další zase mohou snoubit eleganci s praktickými funkcemi. Zde je několik tipů:

  • Nástěnné hodiny. Bytový doplněk, který je vizuálně zajímavý a zároveň praktický. Nástěnné hodiny si navíc můžete pořídit v retro stylu anebo s moderním designem, záleží tedy pouze na vás.
  • Stojany na víno. Pokud si potrpíte na kvalitní vína, rozhodně to dejte na odiv nákupem stylového stojanu z kovu či ze dřeva, který vás na první pohled dostane svým vzezřením.
  • Další elegantní a zároveň praktické doplňky. Z této oblasti vám můžeme doporučit i speciální tašky na časopisy a noviny nebo proutěné košíky a mísy na různé drobnější předměty. Dámy pak jistě ocení i oblíbenou dekorační ruku na šperky.
  • Dekorace na zeď. Zdají se vám stěny jednotlivých místností příliš fádní? V tom případě si pořiďte dekorace na zeď. Ty mohou být buď celoroční (např. elegantní zrcadla či obrázky), anebo se vztahovat k aktuálnímu období (Vánoce, Velikonoce apod.).
  • Dřevořezby. Tímto způsobem ohromíte nejednu návštěvu. V současní době si je možné zakoupit dřevořezbu na zeď či volně stojící plastiku, v obou případech ale získáte opravdu nádherný bytový doplněk.
Čtěte také:  Pečící trouba, mikrovlnka, nebo parní trouba – kdo nám doma prokáže nejlepší služby?

Nezapomeňte, že jednotlivé bytové doplňky musí zapadat do kontextu místnosti a měly by pěkně ladit i mezi sebou navzájem. Pak si i doma vytvoříte prostor, ve kterém se bude cítit útulně celá rodina. Nebude vás to přitom stát horentní sumy peněz tak jako v případě náročnějších přestaveb. A navíc si během proměny interiéru užijete spoustu kreativní zábavy. Stačí tedy pouze začít…

Tip na závěr: chcete-li při nákupu bytových doplňků i dalších výrobků ušetřit, spoustu slev naleznete na webu Kuponer.cz. Čekají na vás slevový kupon na Vivantis a na mnohé další e-shopy.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Log in with your credentials

Forgot your details?