Balkony a lodžie – opravit, postavit, prodloužit nebo nechat tak jak jsou?

Stále častěji se setkáváme s nabídkami prodlužovaní nebo dostavby nových lodžií v bytových domech. Webinář AkademieBD vám představí případové studie s cenami kolik prodloužení lodžií stálo, proč se vlastníci některých domů rozhodli lodžie prodloužit a naopak, proč jiní prodloužení realizovat nebudou. Registrujte se a budete moci shlédnout webinář i ze záznamu.

Bylo by rozšíření lodžií a balkónů nebo jejich dostavba pro váš dům vhodné?

Ob 7 Points Znojmo Int Puvodni
Úzké lodžie mnoho možností pro komfortní využití nenabízejí. Prodloužení o desítky cm přinese obrovskou změnu
Foto 7 Points, Znojmo

Pokud vás oprava lodžií nebo balkonů čeká, nebo pokud jste při celkové revitalizaci jejich opravu odložili na později, máte jedinečnou možnost se o tomto řešení dovědět více. Stačí se registrovat na webinář Balkony a lodžie – opravit, postavit, prodloužit nebo nechat tak jak jsou?

Kdy: Webinář se uskuteční 7. března 2022 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Online sledování webináře je díky partnerům akademie zcela zdarma. 

Hosté webináře: Marek Hirš, odborník s praktickými zkušenostmi z realizací prodloužení lodžií a balkonů a Luboš Hrubý, odborník na dotační programy a financování investic v bytových domech.

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Napsat komentář