Zmena poskytovatele elektriny Praha

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JohnyJohny a poslední změna proběhla před 2 roky a 7 měsíci.
 • Vytvořil
  Téma
 • #4509 Odpovědět
  Klokan
  Host

  Dobry den, konci mi smlouva u Bohemia Energy, se kterymi nejsem moc spokojen (arogantni jednani zamestancu po telefonu, pokutovani za kazdou drobnost atd.) Kamarad mi doporucil  https://www.epet.cz/  ale ma tahle firma nic nerika, mate s ni nekdo zkusennost? Diky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Odpovědi
  • #4511
    Radim
   Host

   Zdravím Klokane, na arogantní lidi narazíte všude, vždycky se aspoň jedno takové individuum najde. Já je mám už přes tři roky, taky jsem uvažoval o změně, měl jsem už nějaká nabídky, s kterými jsem na ně pak vyrukoval a dali mi slevu, a nakonec mě vyšli ještě líp než ty konkurenční nabídky.

   Odpovědět
   • #4569
     Ilena
    Host

    Zdravím oba 🙂
    Mám také zkušenosti s BE i  [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

    Moje zkušenost je taková, že Epet se mi nikdy nevnucoval, ani mým příbuzným, u BE jsem skončila ve chvíli, kdy vnutili smlouvu mé babičce stylem, že za ní přišel obchodní zástupce, a po záminkou kontroly elektorměrů ji přimněl cosi podepsat, čím změnila dodavatele. Ti svině jsou schopní i zavolat třeba do PRE a s vašimi údaji tu smlouvu změnit a přepsat na sebe (ale PRE tohle už nějak interními předpisy změnilo a není to tak snadné). Takže v tomhle mám fakt jasno, že BE už ani náhodou. Naštěstí to pro nás skončilo ještě dobře, protože nám to hned řekla, ale nebýt to do 14 dnů, tak platí dvakrát :/

    Odpovědět
    • #5815
      Radovan
     Host

     Trapná reklama…

     Odpovědět
    • #5905
      Jiří W.
     Host

     Jo jo, hlavně nenápadně 😀 😀 😀

     Odpovědět
  • #8480
   Johny Johny
   Účastník

   😀 Hlavne nezapomente sdilet odkaz.
   Ja mam Bohemia Energy, za me bez problemu, dostal jsem celkem dobrou nabidku a presel jsem … Ale nikomu to samozrejme vnucovat nebudu.))

   Odpovědět
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Zmena poskytovatele elektriny Praha

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?