Zmena poskytovatele elektriny Praha

Zvolená otázka obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Johny Johny a poslední změna proběhla před 8 m, 2 t.

 • Tvůrce
  Téma
 • #4509 Odpovědět

  Klokan

  Dobry den, konci mi smlouva u Bohemia Energy, se kterymi nejsem moc spokojen (arogantni jednani zamestancu po telefonu, pokutovani za kazdou drobnost atd.) Kamarad mi doporucil  https://www.epet.cz/  ale ma tahle firma nic nerika, mate s ni nekdo zkusennost? Diky

 • Autor
  Odpovědi
 • #4511
   Radim

  Zdravím Klokane, na arogantní lidi narazíte všude, vždycky se aspoň jedno takové individuum najde. Já je mám už přes tři roky, taky jsem uvažoval o změně, měl jsem už nějaká nabídky, s kterými jsem na ně pak vyrukoval a dali mi slevu, a nakonec mě vyšli ještě líp než ty konkurenční nabídky.

  Odpovědět
  • #4569
    Ilena

   Zdravím oba 🙂
   Mám také zkušenosti s BE i  [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

   Moje zkušenost je taková, že Epet se mi nikdy nevnucoval, ani mým příbuzným, u BE jsem skončila ve chvíli, kdy vnutili smlouvu mé babičce stylem, že za ní přišel obchodní zástupce, a po záminkou kontroly elektorměrů ji přimněl cosi podepsat, čím změnila dodavatele. Ti svině jsou schopní i zavolat třeba do PRE a s vašimi údaji tu smlouvu změnit a přepsat na sebe (ale PRE tohle už nějak interními předpisy změnilo a není to tak snadné). Takže v tomhle mám fakt jasno, že BE už ani náhodou. Naštěstí to pro nás skončilo ještě dobře, protože nám to hned řekla, ale nebýt to do 14 dnů, tak platí dvakrát :/

   Odpovědět
 • #8480
  Johny Johny 
  Uživatel

  😀 Hlavne nezapomente sdilet odkaz.
  Ja mam Bohemia Energy, za me bez problemu, dostal jsem celkem dobrou nabidku a presel jsem … Ale nikomu to samozrejme vnucovat nebudu.))

  Odpovědět
Reakce na: Zmena poskytovatele elektriny Praha

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?