Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba

Úvod Fóra Všechny kategorie Finance Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #28613 Odpovědět
   Michal Dobeš
   Host

   Ahoj, chceme začít stavět a momentálně hledáme firmu, která by nám domek na klíč postavila. Byli jsme se s ženou podívat tam kde mají jejich vzorové domy a dost nás to překvapilo. Mohli jsme si vše projít a doptat se atp. Proto o firmě momentálně hodně přemýšlíme, a byli bychom rádi, za jakékoli zkušenosti. Co jsme tak koukali, tak se nám nejvíce líbí domek Classic city.

  • #28674 Odpovědět
   Marek
   Host

   Ahoj, my s Canabou stavěli v době covidu, takže to bylo velmi logisticky náročný, kór ty začátky, ale pro moje překvapení i přes covid dodrželi z 99% vše co jsem si domluvili a v domě se nám bydlí velmi dobře. Máme od nich postaven dům UNO, je to pro nás velikostně ideálně. Nevím jak to mají teď, ale myslím, že se na mnohém dá domluvit.

  • #28688 Odpovědět
   Pítr
   Host

   Dneska bych dům snad ani nechtěl stavět, takže obdivuji, že se vám do toho chce.

  • #28690 Odpovědět
   Dvořák P.,
   Host

   No a proč by člověk neměl dneska stavět, jako chápu, že jde momentálně všechno nahoru, ale zas na druhou stranu si říkám, že ono možná teď nebo nikdy.

  • #28747 Odpovědět
   Dejvi
   Host

   Docela s Tebou souhlasím Dvořáku, i když těžko se člověk rozhoduje, když není v té situaci. Jakoby mě už jde o prd, mám postaveno, ale je fakt, že bych asi měl i tak potřebu se někde zahnízdit, tak bych do toho i s dnešními cenami šel.

  • #28763 Odpovědět
   Radek V.
   Host

   Tak to vás obdivuju, já si nechal předělat byt v bytovce ještě před rokem 2015 a mám od všeho svatý klid.

  • #28766 Odpovědět
   Vojta
   Host

   Tak my stavěli v Covid-19 s Canabou a bylo to díky jejich přístupu docela na klid. I když vím, že ještě před těma 2-3 lety ty ceny nebyly tak vysoký jako dneska, všechno se prostě zdražuje a podle mě bude taky hůř, takže dnes je to podle mě tak – ber nebo nech být.

   • #29111 Odpovědět
    Šimon
    Host

    Tak to jste dobří, že jste za Covidu postavili. Když si vzpomenu na to jak jsme stavěli my, a to že jsme to měli díky Canabě docela hladký, tak si vůbec neumím představit, řešit k tomu dodací lhůty a všechny možný opatření co se měnily z minuty na minutu.

  • #28784 Odpovědět
   Marian Sova
   Host

   Nám Canaba dělala barák taky. Neviděl jsem jinou firmu, který by tak rychle pomohla s řešením problému a musím říct, že i cenou jsme se trefili do našich limitů. I když bychom samozřejmě chtěli za domek platit co nejméně, nic méně máme i tak cenu poměrně dobrou, rozhodně na dnešní poměry.

  • #28791 Odpovědět
   Fiala
   Host

   Za nás Canaba taky ok. Měli jsme je dopředu zamluvený ale docela dlouho. Nevím jak to mají teď.

  • #28927 Odpovědět
   Matěj
   Host

   Ahoj, heleď nestavěl bych asi v dnešní době ani domeček pro panenky, jsem rád, že mám toto téma léta už vyřešené.

   • #28948 Odpovědět
    Honěk Karel
    Host

    Přesně proto jsme chtěli formu, která nám dům postaví ( u nás teda taky Canaba). Neumím si předtavit, že bychom měli řešit všechny tyto problémy a u toho normálně existovat a chodit do práce.

  • #28929 Odpovědět
   Bohdan Junek
   Host

   Buďte rád, že míte vyřešeno, my jsme momentálně ve stavu rozestavěného domu a rozhodně to není sranda. Chyá řemeslníci a i menteriály sehnat není nic lehkýho.

  • #28932 Odpovědět
   Matěj
   Host

   Tak to vám držím palce, ať se tímto odbodím prokoušete co nejlíp.

   • #28984 Odpovědět
    Bohdan Junek
    Host

    No, chtěli jsme ušetřit, ale zatím se to jen a jen prozdražuje, takže si i říkám, jestli jsme neměli jít raději i do nějaké firmy.

    • #28992 Odpovědět
     Milan Š.
     Host

     Tomu věřím, tím spíš s tím, jak jdou ceny pořád nahoru. My to měli s Canabou všechno na papíře a byl klid. Nemusel jsem se ničeho obávat a máme na dům i záruku, takže kdyby něco, tak nic 😀 Ale držím palce, tak to dáte. 🙂

  • #29048 Odpovědět
   Kouzelník
   Host

   Heleďte za nás stavba s Canabou taky fajn, i když mi stavěli už před mnoooha lety. Netuším teda jak to dělají dnes a jaké jsou tam lidi, co si budem, lidi s kterýma se spolupracuje je základ.Takže my měli vše fajn, proto bych i doporučil.

  • #29215 Odpovědět
   Karel
   Host

   <p style=”margin: 0in; font-family: Helvetica; font-size: 9pt; color: black;”>My stažené přebírali, než jsme konečně ukotvili názor a dali jsme šanci Canabě, ale pamatuju si jaké to bylo peklo to rozhodování, abychom neudělali chybu. Nakonec se vyplatilo, takže dobrý, ale chápu, že výběr je někdy to nejhorší nehledě na výsledek.</p>

  • #29576 Odpovědět
   Vojta S.
   Host

   <p>Mě při výběru firmy, které jsem chtěl dát zakázku na stavbu domu, pomohlo hodně to, že jsem se byl mrknout v Nehvizdech ve vzorovém centru, tam jsem si s prodejcem domluvil, že bych chtěl navíc dvojgaráž, tak mi to spočítali komplet i se základovou deskou, tak jsem do stavby s nimi šel a můžu říct, že jsem spokojený se vším jak je, jen bych si navíc zaplatil podlahové topení do toho jsem tehdy nechtěl investovat další peníze a teď mě to celkem mrzí, ale rozkopávat barák kvůli tomu už nebudu. </p>

   • #29689 Odpovědět
    Radomír
    Host

    <p>To my jsme si to podlahové topení připlatili a je to pecka, bylo dobré, že nám to tehdy prodejce nabídl, ale chápu, že při stavbě člověk řeší každou korunu kterou dá do bydlení, taky by se mi líbila dvojgaráž, ale tehdy už na to nezbyl rozpočet a garáž tehdy nebyla priorita, chtěli jsme mít vnitřek víc vytuněný.</p>

  • #29884 Odpovědět
   Martin
   Host

   Za kolik dnes postavit pěkný dům na míru? Není to málo, ani když se jedná o základní bungalov, a proto se vyplatí mrknout do čeho vlastně půjdete. Levné typové domy pro vás můžou být dokonalým řešením. Zde najdete hezkou nabídku typových domů od ověřených stavebních firem a dodavatelů-

   [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

  • #29892 Odpovědět
   Tonda
   Host

   V této nevyzpytatelné době vybrat stavební firmu co vám dodrží rozpočet na dům a nenavýší ho během výstavby o několik procent nahoru je docela výhra, já jsem si hodně rozmýšlel a zjišťoval o různých stavebních firmách a nakonec jsem se rozhodnul pro firmu Canaba, která mi dala pevně danou cenu za vše co jsem si u nich objednal a smluvil, dům nebyl nejlevnější, ale je takový jak jsem chtěl a za dodržení ceny jsem vážně rád.

   • #30227 Odpovědět
    Jarda
    Host

    <p>Tondo, to se právě stalo kamarádovi, že mu firma se kterou staví dům navýšila rozpočet, nebyla to zrovna malá částka a sehnat další peníze nebylo pro něj nic jednoduchého. Taky mi celkem lepilo, když mi to řekl, čekal jsem jak bude reagovat Canaba, jestli mi taky nezdraží o nějakou šílenou částku, ale jsem rád, že cena se nijak výrazně nezměnila a to pak ze mě spadl obrovský stres, byla to velká úleva a co bylo u mě taky důležité, bylo datum kdy budu mít dům hotový a budu se moct nastěhovat, končila mi smlouva na bytě, tak jsem se chtěl plynule přesunout a ne ještě hledat další podnájem. Byl jsem rád, že všechno na sebe dobře navazovalo a stihlo se podle mých představ.</p>

  • #30376 Odpovědět
   Karlos
   Host

   <p>U Canaby jsem od začátku věděl jaká bude cena a kdy bude dům hotový, fajn bylo i to, že mi jejich obchodní zástupce pomohl s dokumenty na úřadě a že jsem vlastně všechny věci okolo domu řešil jen s ním.</p>

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
Odpověď na: Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Cookie Consent with Real Cookie Banner