zkušenosti Bohemia Energy

Zvolená otázka obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  David a poslední změna proběhla před 6 d, 7 h.

 • Tvůrce
  Téma
 • #2234 Odpovědět

  Maruška

  Zdravím, babička uzavřela smlouvu s Bohemia Energy. Snažili jsme se ji v termínu vypovědět, ale nedaří se nám to. Máte někdo zkušenost, jak na ně?

  Děkuju za radu, Maruška

 • Autor
  Odpovědi
 • #2251
   Petra

  My to v tý základní 14denní lhůtě zvládli úplně v pohodě, u nás jsem se zas ukvapila já 😀 ..myslím si, že za těch 5 dnů od podpisu, co jsme to potom odesílali, tak oni ještě nic nemohli stihnout rozběhnout, takto nám to akceptovali. Tohle je celá naše zkušenost.

  Odpovědět
  • #7667
    David

   A já mám zas zkušenosti že mi jejich tarif vyšel o necelých 8stovek levněji než jsem platil u původní firmy, tak jsem si to k nim nechal přehlásit.

   Odpovědět
 • #2411
   Karolína

  Maruško, a dívali jste se ještě před celou výpovědí, jestli by to třeba vaší babičce nepomohlo, když už to podepsala? Být vámi to proženu kalkulačkou buďto od eru nebo tou na tzb, které jsou jediné dvě nezávislé a ukáže se vám jak je to pro ní vhodné. Můj táta takhle taky podepsal a u něj jsme usoudili, že i ta tisícovka ušetřená, co mu to dělalo rozdíl, je dobrá a nechali jsme ho u nich.

  Odpovědět
 • #4510
   Radim

  Zdravím, u nás je Bohemia energy na energiích přes tři roky, smlouvu máme dvouletou a už jsme jí jednou protáhlí, po roce jsme se u nich dohodli a dali nám slevu, takže jsme je nepotřebovali měnit. Sleva vyšla ve finále dost dobře, že jsme ušetřili o další tisícovku navrch.

  Odpovědět
 • #4625
   Denisa

  Při podomním prodeji lze využít právo na odstoupení od smlouvy i v 15 denní lhůtě po zahájení dodávek (ochrana spotřebitele) Nejlepší je, když za Vás řeší přímo Váš dodavatel – obraťte se na infolinku současného dodavatele a poraďte se, nejspíše Vám zašlou formulář k bezplatnému odstoupení podle platných paragrafů.
  Pokud se ale přece jen rozhodujete, že u Bohemia zůstanete, prostudujte si pořádně –

  1) ceníky – často je výhodná cena za jednotku spotřebovaného proudu/plynu MWh jen na krátké období, nebo jsou zbytečně drahé ostatní poplatky (měsíční paušál, zpoplatněná infolinka, předražené upomínky, poplatky za vrácení přeplatku – a přeplatek opravdu není úspora 🙂

  2) podmínky vč. malých písmen jak na smlouvě, tak přímo v obchodních podmínkách (často je smlouva vázána na několik let a těžko vypověditelná – dlouhé výpovědní lhůty, jinak hrozí velké sankce, prodloužení smlouvy o dalších i 5/10 let). Bohemia nemá příliš dobrou pověst… viz google

  Pěkný den

  Odpovědět
  • #7566
    Milan Zelenka

   Jako daleko jednodušší mi přijde si dodavatele prohnat nezávislou internetovou kalkulačkou, kde se zákazníkovi ukáže, zda je pro něj firma atraktivní či nikoliv, ze svojí vlastní zkušenosti mohu doporučit kalkulačku na tzb-info stránkách, kde není pro zadání potřebné nic z osobních údajů a proto zákazníka poté nikdo nebude obtěžovat s nabídkami. V současné době je nejlevnější produkt právě od Bohemia Energy co jsem se díval, takže na tom něco asi bude.

   Odpovědět
Odpovědět: zkušenosti Bohemia Energy

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?