Jsme dva vlastníci já 60% on 40%. Já chci zateplit, on nechce. Fasáda v žalostném stavu po zateplení vč.fasády bude dům vypadat zvláštně protože přízemí tj, asi 60% fasády bude krásné a první patro tj,40% bude rozpadaná omítka, Mohu ho nějak donutit? Děkuji za radu