zateplení domu-bytu

Úvod Fóra Všechny kategorie Rekonstrukce domu zateplení domu-bytu

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #34102 Odpovědět
      Petr Klodner
      Host

      Jsme dva vlastníci já 60% on 40%. Já chci zateplit, on nechce. Fasáda v žalostném stavu po zateplení vč.fasády bude dům vypadat zvláštně protože přízemí tj, asi 60% fasády bude krásné a první patro tj,40% bude rozpadaná omítka, Mohu ho nějak donutit? Děkuji za radu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: zateplení domu-bytu

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: